Grzegorz Krychowiak zmienił sposób żywienia i został wegetarianinem. Chce zrezygnować z jedzenia kolejnych produktów

Grzegorz Krychowiak w ostatnim czasie zachwyca w lidze rosyjskiej. W jednym z wywiadów zdradził, że prawdopodobnie na jego formę miało również duży wpływ to, że niedawno wprowadził zmiany w swojej diecie. Jak piłkarz teraz się odżywia?

Grzegorz Krychowiak po transferze do Lokomotiwu Moskwa imponuje formą. Co sprawiło, że obecnie błyszczy w lidze rosyjskiej? 

Grzegorz Krychowiak zrezygnował z jedzenia mięsa 

Nie od dziś wiadomo, że dieta może mieć ogromny wpływ na wyniki sportowe. Takim przykładem może być Robert Lewandowski, z którego swego czasu śmiano się, że nie je glutenu, bo żona mu nie pozwala, ale jakby nie patrzeć obecnie jest on jednym z najlepszych napastników na świecie. Oczywiście to raczej nie zasługa odstawienia glutenu, ale dieta na pewno ma ogromny wpływ na to, jak Lewandowski prezentuje się na boisku. 

Grzegorz Krychowiak w rozmowie z "Super Expressem" nic o glutenie nie wspomina, ale przyznaje, że w jego menu już od prawie roku nie ma mięsa. 

Do niedawna jadłem mięso, a od stycznia już nie jem.

- mówi. 

Co więcej, piłkarz dodaje, że to nie koniec zmian w jego diecie. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa chce zrezygnować także z jedzenia ryb. Czy ostatecznie Grzegorz Krychowiak zostanie weganinem? Tego nie wiemy, ale ten rodzaj żywienia w ostatnim czasie staje się coraz popularniejszy wśród zawodowych sportowców

 

Czy Grzegorz Krychowiak jest jak Cristiano Ronaldo i nad formą pracuje również w domu? Odpowiedź w "Przerwie na kawę". 

Zobacz wideo

Eliminacje Euro 2020 

Choć awans na Euro 2020 zapewniliśmy sobie po ostatnim meczu z Macedonią na Stadionie Narodowym w Warszawie, to kibice z pewnością wciąż oczekują dobrych spotkań. Reprezentacja Polski w listopadzie rozegra dwa mecze. Pierwszy 16 listopada z Izraelem, a trzy dni później 19 listopada w Warszawie. Przeciwnikiem kady Jerzego Brzęczka będzie Słowenia. 

Kadry na te mecze jeszcze nie znamy, ale możemy być niemalże pewni, że na boisku również pojawi się Grzegorz Krychowiak. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.