Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie. Wzrok wszystkich skierowany na zjawiskową WAG

Jeszcze niedawno odpoczywała z Grzegorzem Krychowiakiem na Mauritiusie, zaskakując odważnymi zdjęciami. Teraz podczas mundialu skradła serca fanów futbolu oraz fotoreporterów z całego świata. Od kibicującej Celii nie można było oderwać wzroku!
Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Tuż przed mundialem pojawiła się w Warszawie

Kilka dni przed rozpoczęciem mundialu w Rosji, Celia Jaunat wraz z Grzegorzem Krychowiakiem pojawili się w Warszawie, wspólnie zainaugurować otwarcie pierwszego butiku, który jest własnością piłkarza. Od pięknej WAG fotoreporterzy nie mogli oderwać obiektywów.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Wsparcie ukochanego tuż przed meczem

Chwilę przed pierwszym gwizdkiem meczu Polska-Senegal, Celia opublikowała na swoim Instagramie zmysłowe zdjęcie z Grzegorzem Krychowiakiem. WAG miała nadzieję, że przyniesie mu to szczęście. 'I hope it will bring you luck. Go go go POLSKA' - napisała pod fotografią.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Podczas meczów skupiała na sobie wzrok mediów

Celia Jaunat to WAG, która wzbudza najwięcej skrajnych emocji wśród fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że ta niesamowicie atrakcyjna kobieta o nogach 'do nieba', podczas meczów przykuwała uwagę zarówno fanów, jak i fotoreporterów.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Nie samym mundialem żyje Celia

Podczas pobytu w Rosji, Celia nie tylko spędzała czas na stadionach, ale także poznawała uroki Rosji. Jednym z punktów, które odwiedziła była restauracja Blackstarburger w Moskwie, która słynie ze swoich burgerów. Swoją wizytę uwieczniła na zdjęciu, pozując z gigantycznym burgerem. 'No kochana jak to zjesz to 5 godzin na siłowni' - napisała pod zdjęciem mama Grzegorza Krychowiaka.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Celia Jaunat, jak nikt inny potrafi skupić na siebie uwagę fanów

Celia Junat to nie tylko jedna z najpopularniejszych WAG na świecie, ale także wzięta fotomodelka. Celia rozważnie dobiera swoje stylizacje w taki sposób, by podkreślały największe atutu jej sylwetki. Modelka najchętniej podkreśla duży biust, wąską talię oraz krągłe pośladki - nawet jako turystka w Rosji prezentuje się zjawiskowo.

'Tourist mode activated'- napisała pod zdjęciem tuż po przylocie do Moskwy.

Celia Jaunat Celia Jaunat www.instagram.com/celiajaunat

Tak rozpalającej zmysły fotografii chyba nikt się nie spodziewał

Podczas wakacji na Mauritiusie, Celia opublikowała na Instagramie zdjęcie, które absolutnie podbiło internet. Seksowna Celia powaliła na kolana fanów zdjęciem toples, na którym zasłanie się jedynie ananasami. "Because it's Pineapple Kingdom"- napisała krótko pod zdjęciem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.