Krychowiak odpoczywa w wannie, a Celia z ukrycia robi mu zdjęcie. Nie zgadniecie jak się relaksuje

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat tworzą idealną parę. Ona jest piękną modelką, a on świetnym piłkarzem. Rzadko kiedy możemy zobaczyć jak wygląda ich prawdziwe życie, ale Celia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Nie zgadniecie jak odpoczywa Krychowiak!
Grzegorz Krychowiak to jeden z naszych najlepszych piłkarzy Grzegorz Krychowiak to jeden z naszych najlepszych piłkarzy www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Grzegorz Krychowiak to jeden z naszych najlepszych piłkarzy

Tajemnicą nie jest, że Krychowiaka możemy zaliczyć do naszych najlepszych piłkarzy. Grzegorz nie tylko świetnie gra w naszej reprezentacji, ale jego talent i ciężka praca zaprowadziły go również do paryskiego klubu Paris Saint Germain. Niestety po jakimś czasie piłkarz został wypożyczony do West Bromwich Albion

Grzegorz to niezły 'śmieszek' Grzegorz to niezły 'śmieszek' www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Grzegorz to niezły "śmieszek"

Już nie raz piłkarz udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru. Chyba każdy z nas pamięta zabawny filmik, na którym Krychowiak i Szczęsny cieszyli się z awansu na Mistrzostwa Europy, które odbywały się we Francji. Inny przykład to wideo na kanale Łączy nas piłka, na którym wcześniej wspomniany duet gotował pierogi. Jeżeli jeszcze tego nie widzieliście, to koniecznie zobaczcie!

Krychowiak uwielbia modę Krychowiak uwielbia modę www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Krychowiak uwielbia modę

Choć sam Zbigniew Boniek śmiał się z płaszcza z futrem Krychowiaka, to trzeba mu oddać to, że na co dzień wygląda świetnie. Piłkarz uwielbia drogie ciuchy, ale również dodatki takie jak buty,zegarki czy torby. Na zdjęciu, które widzicie "Krycha" ma torbę Hermesa, na którą są zapisy. Nie da się jej kupić od ręki, a cena naprawdę zwala z nóg. Jego Instagram przepełniony jest zdjęciami, które spokojnie mogły by się znaleźć w magazynach modowych. 

Krychowiak od lat spotyka się z modelką Celią Krychowiak od lat spotyka się z modelką Celią www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Krychowiak od lat spotyka się z modelką Celią

Choć jest jednym z naszych najprzystojniejszych piłkarzy, to niestety jego serce jest już zajęte przez piękną, francuską modelkę Celię. Również ona nie stroni od drogich ubrań i dodatków, a jej profil na Instagramie przepełniony jest pięknymi zdjęciami. 

Krychowiak jest niezłym fotografem Krychowiak jest niezłym fotografem www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Piłkarz jest niezłym fotografem

Większość zdjęć, które widzimy na profilu Celii jest wykonanych właśnie przez piłkarza. Trzeba przyznać, że ma on oko do dobrych kadrów, bo w obiektywie jego dziewczyna wygląda naprawdę pięknie. 

Celia przyłapała Krychowiaka Celia przyłapała Krychowiaka www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Celia przyłapała Krychowiaka

Tym razem role się odwróciły i Celia postanowiła z ukrycia nakryć swojego chłopaka podczas kąpieli w wannie. Na fotce widzimy piłkarza, który odpoczywa w wannie i ogląda... serial! Celia podpisała zdjęcie tak On jest uzależniony od Peeky Blinders

Jak widać nasi najlepsi sportowcy relaksują się tak samo jak my, bo chyba każdy z nas nie raz leżał w wannie i oglądał ulubiony serial. 

Mistrzostwa Świata w Rosji Mistrzostwa Świata w Rosji www.instagram.com/grzegorz.krychowiak

Mistrzostwa Świata w Rosji

To ostatnie chwile takiego relaksu dla Grzegorza Krychowiaka, bo już za niedługo zaczynają się mecze towarzyskie i przygotowania do nadchodzących Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji. Biorąc pod uwagę fakt, że nasza kadra składa się z wielu zawodników, którzy spokojnie mogli by walczyć o miano najlepszych na świecie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że i w tym roku nasza kadra dostarczy nam nie lada emocji. Oczywiście wszyscy na to liczymy i trzymamy kciuki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.