Celia Jaunat zachwyca formą. "Pilates i bieganie są dla mnie jak religia"

Celia Jaunat uważana jest za jedną z najseksowniejszych WAGs wśród polskich reprezentantów w piłce nożnej. Francuzka od lat zachwyca urodą, a teraz zdradza swój przepis na znakomitą formę.
Zobacz wideo

Francuzka modelka i narzeczona Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat właśnie wróciła z Paris Fashion Week. To jedno z najważniejszych wydarzeń w roku wśród stylistek, modelek i projektantów. Nie każdy jednak może zasiąść na widowni u takich projektantów jak Chanel czy Yves Saint Laurent. Przypomnijmy, że jako jedyna Polka na pokazie Chanel w tym roku była Jessica Mercedes, a na Yves Saint Laurent pojawiła się również Sara Boruc, która wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. W tym zacnym gronie nie zabrakło również pięknej Celii Jaunat. Modelka postanowiła jednak wziąć się za siebie i zrobić formę na nadchodzące lato. 

Celia Jaunat zdradza jak ćwiczy 

Jej niesamowita forma może wskazywać na to, że Celia dużo ćwiczy i zdrowo się odżywia. Oczywiście to mogą być również geny, ale chcąc nie chcąc narzeczona Krychowiaka musi prowadzić aktywny styl życia. I tak też jest. Pod jednym ze zdjęciem Celia pyta swoim fanów jakie sporty najbardziej lubią, tym samym zdradzając, że pilates i bieganie są dla niej jak religia. To ciekawostka, bo do tej pory Jaunat o tym nie wspominała. 

 

Czy Celia tak naprawdę przygotowuje się do wakacji, czy może już do ślubu? Jaunat i Krychowiak zaręczyli się w 2017 roku, a parą są od jakiś ośmiu lat. Póki co zakochani nie zdradzili daty ślubu i raczej tego publicznie nie zrobią. - Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu s?lubu na plaży, na przykład na Bali - zdradziła partnerka piłkarza w rozmowie z dwutygodnikiem "Flesz". 

Ślub w takim otoczeniu byłby bardzo w ich stylu, bo Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak, kiedy tylko mogą udają się w bajeczne miejsca na świecie żeby trochę odpocząć. Może robienie formy na lato jest tylko przykrywką do ślubu? Tego nie wiemy, ale z pewnością byłby to dobry moment, bo przypomnijmy, że jeżeli Polska się zakwalifikuje to w przyszłym roku nasza reprezentacja w piłce nożnej pojedzie na Euro 2020. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.