Spróbowała ćwiczeń Emily Blunt. Zajęcia z trenerem personalnym gwiazd okazały się wyzwaniem: Było hardcorowo

Rachel Hosie postanowiła przeprowadzić pewien eksperyment. Reporterka magazynu "Insider" zgłosiła się do Monique Eastwood, aby wypróbować trening Emily Blunt. Panie spotkały się na Zoomie, a zajęcia okazały się prawdziwą petardą!

Rachel Hosie dużo ćwiczy, interesuje się zdrowym odżywianiem oraz treningowymi nowinkami. Rachel współpracuje również z popularnym magazynem, gdzie często pojawiają się artykuły o tym, w jaki sposób zmienić swój tryb życia na zdrowszy. Hosie postawiła przed sobą nie lada wyzwanie i wzięła na tapetę trening Emily Blunt. Tego się nie spodziewała!

Zobacz wideo Kasia Dziurska pokazuje, jak ćwiczyć uda i core

Ćwiczyła z ulubioną trenerką wielu gwiazd. Godzinne zajęcia okazały się znacznie trudniejsze, niż zakładała!

Rachel zaciekawił fakt, że Blunt nazywa trenerkę "hardcorową ukochaną". Czy jej zajęcia naprawdę są aż tak intensywne? Po godzinnych zajęciach Hosie zrozumiała, skąd to porównanie.

Treningi Eastwood nie są przeznaczone dla osób o słabych nerwach. Wiedza pozwoliła jej zdobyć rzeszę wiernych fanów, od aktorów i sportowców po zwykłych ludzi. Być może naiwnie zakładałam, że to będzie lekki trening, który dla mnie, jako miłośniczki fitnessu nie będzie stanowić wyzwania. Było hardcorowo! - komentuje Rachel.

Rachel podkreśliła, że Monique Eastwood celowo cały czas czymś zajmuje swojego podopiecznego, aby ten nie miał kiedy pomyśleć o przerwie. Ćwiczenia są wielokierunkowe, aby w jednym momencie pracowało jak najwięcej partii mięśni jednocześnie. W ten sposób zajęcia z Monique sprawiają, że nie tylko poprawiamy kondycję, ale też minimalizujemy ryzyko kontuzji, a także poprawiamy koordynację. Eastwood dużo korzysta z baletu - wiele pozycji jest inspirowanych tym właśnie tańcem. Hosie dodała, że wprawione oko trenerki od razu wyłapało, z czym kobieta ma największy problem - to pomogło ukierunkować zajęcia na kłopotliwe partie ciała.

Nie było odpoczynku, co według Eastwood wynika z jej mentalności tancerki, która chce ruszać się przez cały trening - dodaje Hosie.

Włączanie tańca do treningów sprawnościowych jest coraz częściej wykorzystywane przez wielu profesjonalistów. Naszym zdaniem to doskonały pomysł, który sprawi, że nasza głowa w pełni skupi się na wykonywanych czynnościach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.