Kylie Jenner twierdzi, że nie potrzebuje trenera personalnego. O figurę świetnie potrafi dbać samodzielnie. Jakie ma sposoby?

Kylie Jenner już nie może doczekać się nadchodzącego sezonu na bikini. Choć wiele osób myśli, że celebrytka stosuje drakońskie diety, ta nie zachodzi sobie głowy takim podejściem. W formie pomagają jej treningi, które przeprowadza bez pomocy instruktorów.

Kylie Jenner utrzymuje, że współpraca z trenerami personalnymi oraz dietetykami jest dla niej czymś zupełnie zbędnym. W jaki sposób w takim razie zachowuje świetną sylwetkę? Dużo dają dobre geny, ale to jednak nie wszystko. Jenner podała ciekawe informacje w kilku ostatnich wywiadach.

Zobacz wideo Kylie Jenner ostro trenuje, by zrobić formę na lato

Trening Kylie Jenner

Celebrytka ćwiczy dwa razy dziennie, kilka razy w tygodniu, a na pierwszy trening wybiera się o siódmej rano. Na początek zwykle wybiera się na 5,5 milowy bieg (około 8,8 kilometra). Drugą partię ćwiczeń w ciągu dnia poświęca na domową siłownię; przysiady i brzuszki podczas serii są obowiązkowe! Kylie wydaje się być osobą bardzo zdeterminowaną do tego, aby osiągnąć świetne rezultaty bez niczyjej pomocy.

Zmiany w diecie

Choć Jenner nie lubi sobie czegokolwiek odmawiać, zastosowała się do kilku wskazówek, które zmieniły jej jedzeniową rutynę. W marcu 2021 roku Kylie całkowicie zrezygnowała z jedzenia mięsa. W menu pojawiło się więcej roślinnych produktów, takich jak np. komosa ryżowa, słodkie ziemniaki czy brokuły.

Unikam zachcianek jedzeniowych późno w nocy. Zamykam się w sypialni i włączam telewizor, czuję się naprawdę komfortowo. Jeżeli zachce mi się czegoś do przegryzienia, sięgam wtedy po jabłko, które staram się zawsze mieć przy sobie - powiedziała w wywiadzie dla Harper's Bazaar.

W ciągu dnia jednak Jenner nie może się obejść bez ulubionego affogato, czyli espresso z lodami waniliowymi. Na szczęście, biorąc pod uwagę ilość ruchu, celebrytka nie musi się obawiać o dodatkowe kalorie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.