Karolina Pisarek wróciła na siłownię. Modelka coraz lepiej radzi sobie z boksem. Spójrzcie na te ciosy

Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Modelka postanowiła wrócić do jednego ze swoich ulubionych sportów. Jak sobie radzi na ringu? Jesteśmy pod wrażeniem jej ciosów!

Karolina Pisarek niedawno podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami, dotyczącymi figury i dbania o swoje ciało. Modelka od słów przeszła do czynów i wróciła do treningów. Celebrytka chce wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję. Zapracowana Karolina w końcu znalazła trochę czasu, aby założyć rękawice bokserskie i wrócić na ring. Jak sobie radzi?

Zobacz wideo

Karolina Pisarek wrzuciła nowe nagrania z treningów

Modelka postanowiła wziąć się za budowanie sylwetki oraz kondycji. Na Instastories pojawiło się nagranie, gdzie widzimy Karolinę na zajęciach z boksu. Trzeba przyznać, że po Pisarek widać determinację, a jej uderzenia są coraz bardziej imponujące. Na koniec treningu przyszedł czas na bieżnię, aby zmęczyć również mięśnie nóg. Celebrytka ostatnio dużo opowiadała o akceptacji własnego ciała oraz powrocie do dawnej figury, co fani przyjęli w lekkim szoku, ponieważ nie widzą różnicy w wyglądzie modelki. Mamy nadzieję, że Pisarek pracuje przede wszystkim nad wzmocnieniem mięśni i uzyskaniu lepszej kondycji. Uśmiechnięta Karolina od kilku tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwija swoją karierę. Jako modelka musi pilnować swoich wymiarów, a przy tym pamiętać o zdrowym odżywianiu

Zalety ćwiczenia boksu

Karolina zaczęła ćwiczyć boks jeszcze w Polsce, razem z Gosią Gałkowską. Jak widać, trenerka zaszczepiła w niej nową pasję. Modelka zdaje sobie sprawę z zalet, jakie niesie wspomniany trening. Oprócz wzmocnienia całego ciała, boks to doskonałe ćwiczenie koncentracji, spostrzegawczości oraz refleksu. Na ringu skupiasz uwagę na ruchach swoich i przeciwnika, wyłączając myślenie o innych rzeczach. Regularne zajęcia sprawią, że będziesz szybszy, wytrzymalszy  i silniejszy. To doskonały sposób na pozbycie się napięcia i stresu po ciężkim tygodniu w pracy. 

Karolina Pisarek w "Przerwie na kawę" - zobacz, o czym rozmawiałyśmy z byłą uczestniczką "Top Model":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.