Karolina Pisarek chce schudnąć. Modelka pokazała stare zdjęcie. Fani komentują: Przecież wyglądasz tak samo!

Karolina Pisarek myśli nad powrotem do dawnej figury. Modelka szuka motywacji do ćwiczeń, a fani martwią się jej podejściem do swojego wyglądu.

Karolina Pisarek niedawno stwierdziła, że wypadła z formy. Modelka postanowiła obrać nowy cel i wrócić do dawnej figury Celebrytka podzieliła się zdjęciem z sesji dla magazynu "Shape", gdzie pozowała w stroju baletnicy. Wyjątkowo szczupła sylwetka podzieliła fanów Pisarek.

 

Karolina Pisarek planuje powrót do formy

Modelka jest szczuplutka, jednak sama Karolina uważa, że jej forma ma wiele do życzenia i chce wrócić do dawnych wymiarów:

Pamiętam ten dzień. Miałam wtedy formę życia, ciało jakby idealne, w moich oczach. Dochodziłam do tego mega ciężką pracą! Chcę sobie postawić za cel powrót do takiej figury! Kto mi potowarzyszy w drodze do takiej sylwetki? Wysyłajcie zdjęcia z siłowni, na większą mobilizację

- napisała Karolina, wspominając dawną sesję, gdzie pozowała ucharakteryzowana na baletnicę. Wśród wielu pozytywnych komentarzy pojawiły się głosy, które poddają nowe postanowienie Pisarek w wątpliwość; modelka już obecnie jest bardzo szczupła, czy naprawdę powinna jeszcze schudnąć?

Kilka postów wstecz pisałaś o akceptacji własnego ciała, pisałaś że podobają Ci się Twoje obecne kształty, a teraz taki post. Osobiście uważam, że kobieta powinna mieć kształty, choćby jak Marilyn Monroe. Lubię Ciebie i nie piszę tego absolutnie mając na celu, aby Ciebie obrazić, po prostu jedno wyklucza drugie. Tym bardziej, że taka szczupła sylwetka to wiele wyrzeczeń, a co najgorsze nastolatki często popadają w choroby przez dążenie do owego wyglądu. To tylko moje skromne zdanie.
Ja nie widzę różnicy w wyglądzie....Taka sama chudziutka cały czas.
Skoro mówisz o body positive to nie powinnaś robić sobie presji na perfekcyjny wygląd

-  czytamy w komentarzach pod postem Karoliny. Pisarek od kilku tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych. Wiele obserwatorów zauważyło, że obecna figura Karoliny praktycznie nie różni się od tej pokazanej na zdjęciu. Środowisko modelingu jest bardzo wymagające. Mamy nadzieję, że Karolina nie podda się presji otoczenia - modelka wygląda pięknie i nie widać żadnych nadprogramowych kilogramów w jej sylwetce. Warto wspomnieć, że Pisarek cały czas regularnie uczęszcza na siłownię, o czym często informuje swoich fanów, wrzucając zdjęcia po wykonanych ćwiczeniach. Czy modelka zamierza zwiększyć liczbę treningów i przejść na dietę?

Karolina Pisarek udzieliła nam wywiadu. Zobacz, o czym rozmawiałyśmy z modelką w "Przerwie na kawę":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.