Marta Linkiewicz pokazuje kolejny morderczy trening. Zmęczysz się od samego patrzenia. Forma influencerki to petarda

Marta Linkiewicz już w marcu po raz kolejny weźmie udział w walkach Fame MMA. Celebrytka, aby mieć pewność, że da z siebie wszystko, ostro ćwiczy na siłowni i sali gimnastycznej. Treningi wyglądają na naprawdę wykańczające.

Marta Linkiewicz walczy o zmianę swojego wizerunku. Influencerka przeszła zauważalną metamorfozę, zrzucając zbędne kilogramy. Obecnie lubi chwalić się swoim wyrzeźbionym ciałem, które chętnie eksponuje w sieci. Linkiewicz nie zrezygnowała z udziału w popularnych walkach Fame MMA. W marcu tego roku po raz kolejny stanie na ringu. Do tego czasu ostro trenuje, wprawiając obserwatorów w zdumienie.

Zobacz wideo

Marta Linkiewicz robi kondycję przed Fame MMA 2020

Celebrytka zmierzy się w tym roku z Kamilą "Zusje" Smogulecką, kolejną internetową gwiazdą, znaną wcześniej jako Luxuria Astaroth, która wzbudzała wiele kontrowersji. Marta zamierza szybko pokonać swoją rywalkę, w czym mają pomóc zawzięte treningi. Oglądając wstawione na Instastories przez Linkiewicz wideo, stwierdzamy, że Kamila ma się czego obawiać - jej przeciwniczka jest w naprawdę rewelacyjnej formie. Czujemy zmęczenie, tylko patrząc na wykonywane przez Martę ruchy. Po zajęciach na twarzy Linkiewicz zagościł wielki uśmiech pełen satysfakcji. Na trening składały się ćwiczenia wykonywane na materacach oraz elementy boksu. Zaprezentowane zajęcia wzmacniają całe ciało, poprawiają kondycję oraz stabilizację, co na pewno przyda się podczas marcowej walki. 

Marta Linkiewicz zrywa ze starym wizerunkiem?

Influencerka wyznała, że wstydzi się swoich wcześniejszych wyskoków. Linkiewicz postanowiła kompletnie zmienić tryb życia - zrezygnowała z alkoholu i innych używek, przeszła na dietę i zaczęła przygodę ze sportem. Z wagi ponad 75 kilogramów Marcie udało się zejść do 59 kilogramów. Parę tygodni temu Linkiewicz przyznała, że chciałaby przed tegorocznym MMA zejść do 55 kilogramów. Czy celebrytka osiągnie swój cel?

Marta Linkiewicz nie zwalnia tempa i próbuje nowych treningów:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.