Marta Linkiewicz przyznała się, ile teraz waży. Pokazała też zdjęcia swojej metamorfozy

Marta Linkiewicz zmieniła swój wizerunek. W trakcie ostatnich miesięcy bardzo schudła. Teraz zdradziła, ile obecnie waży.

Od momentu, gdy Marta Linkiewicz wzięła udział w walkach MMA, postanowiła zmienić swój wizerunek. Influencerka zaczęła inaczej się ubierać, przeszła na dietę i zrezygnowała z alkoholu. Podjęte działania przyniosły świetne rezultaty - Linkiewicz udało się zrzucić zbędne kilogramy. Na Instagramie obserwatorzy mogli zobaczyć zdjęcie, które obrazuje jej przemianę:

Marta Linkiewicz - metamorfozaMarta Linkiewicz - metamorfoza Marta Linkiewicz - Instagram

Marta Linkiewicz schudła

Linkiewicz wyznała, że w czasach, gdy zostało wykonane zdjęcie z lewej strony ważyła 76 kilogramów. Obecnie jej waga wynosi już tylko 59 kilogramów! Marta zdradziła, że jej celem jest osiągnięcie na wadze 55 kilogramów, który planuje zrealizować przed kolejnymi zawodami MMA. Fani Marty już teraz są pod wrażeniem jej spektakularnej metamorfozy: 

Lepsza motywacja niż wszystkie fitblogerki razem wzięte.
Wyglądasz cudownie.
Jest moc!
Wyglądałaś na tym oktagonie jak miliard dolarów

- komentują obserwatorzy pod najnowszymi zdjęciami Linkiewicz.

Marta Linkiewicz trenuje do walk MMA

Skandale odeszły w niepamięć, a Marta skupiła się na nowej diecie, treningu oraz przygotowaniach do kolejnych walk. Linkiewicz postanowiła zerwać z dawnym trybem życia - usunęła nawet dawne zdjęcia z mediów społecznościowych, budując w ten sposób swój wizerunek od nowa. Zrzucenie kolejnych kilogramów wiąże się z pragnieniem, aby zaprezentować się podczas kolejnych zawodów jako zupełnie inna osoba.

MMA to zawody, podczas których uczestnicy rywalizują ze sobą, używając elementów różnych sztuk walki. W Fame MMA biorą udział polscy celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz raperzy. We wcześniejszej edycji Linkiewicz walczyła z Moniką Godlewską, pokonując przeciwniczkę w mgnieniu oka. Do zawodów Martę przygotowywał trener Alan Kwieciński. 

Karolina Gilon aktywnie ćwiczy na siłowni: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.