Joanna Koroniewska zdradziła, jak się motywuje do treningów. Jaki jest sekret gwiazdy?

Joanna Koroniewska zdradziła, co jest jej motywacją do treningów. Aktorka opowiedziała na Instagramie, jak się zmusić do wyjścia na zewnątrz nawet przy najbardziej zniechęcającej pogodzie.

Joanna Koroniewska od lat prowadzi aktywny tryb życia, dzięki czemu może pochwalić się wspaniałą sylwetką. Gwiazda kocha biegać, ale nie ukrywa, że nie zawsze ma ochotę, aby ruszyć się z domu, zwłaszcza w deszczowy listopadowy poranek. Co ją wtedy motywuje do treningów?

 

Joanna Koroniewska motywuje do treningów

Aktorka przyznała, że jak każdy, tak i ona ma gorsze dni, kiedy trudno jest jej wyjść z domu i przebiec kolejne kilometry. W takich sytuacjach największym motywatorem do działań jest dla niej... jej pies Luna! 

Luna utyła...robię to dla niej, no bo przecież nie dla siebie, prawda? Kto by w taką pogodę wychodził. Słuchajcie, namawiam! To są niezapomniane emocje, takie, w których myślisz, że nie możesz, a potem dajesz radę!

- wyznała Koroniewska na Instastories.

W dalszej części relacji aktorka wspomina, że pomimo niesprzyjającej pogody, warto znaleźć siłę, przełamać się i wyjść na trening. Wydzielane endorfiny podczas biegu dodadzą nam energii na cały poranek. Dodatkowo, poranny jogging świetnie wpłynie na poprawę krążenia i naszą odporność. Sama gwiazda przyznaje, że pogoda nie ma znaczenia - po biegu czuje się bowiem rozgrzana. Koroniewskiej udało się przebiec tego poranka pięć kilometrów. 

Joanna Koroniewska biega w każdej wolnej chwili

Aktorka regularnie dzieli się zdjęciami i nagraniami wideo ze swoich joggingów. Często zabiera ze sobą najmłodszą córkę, która towarzyszy jej w wózku. Fani Koroniewskiej dziękują jej pod postami za codzienną porcję pozytywnej energii i motywacji. Przyznają, że dzięki zaangażowaniu aktorki sami zdecydowali się wrócić do ćwiczeń.

Gwiazdy ćwiczą boks! Zobacz trening Karoliny Gilon: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.