Joanna Koroniewska uprawia jogging z córką. Fanki są pod wrażeniem

Joanna Koroniewska zaraża optymizmem, a każdy dzień wita z uśmiechem na twarzy. Tym razem zachęca swoje obserwatorki do aktywnego spaceru z dziećmi. Prezentuje nietypową formę porannego joggingu.

Joanna Koroniewska może pochwalić się świetną sylwetką. Aktorka nieraz podkreśla, jakie treningi wykonuje. Ostatnio postanowiła podzielić się nietypową formą ćwiczeń, jaką wykonuje razem ze swoją najmłodszą córką.

Joanna Koroniewska pokazuje, jak być fit mamą

Na Instagramie Joanny Koroniewskiej często pojawiają się posty dotyczące aktywności fizycznej. Gwiazda zawsze tryska energią, mimo prowadzenia niezwykle aktywnego trybu życia. Od dawna Koroniewska opowiada, że jej ulubioną formą spędzania wolnego czasu jest bieganie na świeżym powietrzu.  Ostatnio aktorka postanowiła pokazać, jak łączy zamiłowanie do porannego joggingu z rolą mamy.

 

Aktorka postanowiła spróbować dość popularnego ostatnio joggingu z wózkiem, co zwróciło uwagę fanów:

Odkąd zaczęłam obserwować Pani profil częściej się uśmiecham i jakoś tak mam więcej pozytywnej energii, dziękuję!
Nie no, wyskok mega... Mam wrażenie, że z każdym następnym skacze Pani coraz wyżej. Jestem pod wrażeniem, ale brawa również dla fotografa za refleks.
Cudnie. Cały czas myślałam nad wózkiem do biegania...aż w końcu Marcyś nie chce siedzieć w wózku.
No proszę, mama zadowolona, dziecko szczęśliwe. Sama radość.

-komentują pod zdjęciem 

Sport przynosi wiele radości

Warto wspomnieć, że miłość do biegów podziela mąż Joanny, Maciej Dowbor, który od kilku lat trenuje triatlon. Nie jest to łatwa dyscyplina; triatlon łączy kilka wymagających sportów: biegi, pływanie oraz jazdę na rowerze. 

Joanna Koroniewska wygląda coraz piękniej

Joanna zachwyca swoim wyglądem. Pilnuje kondycji i diety. Na mediach społecznościowych codziennie zaskakuje obserwatorów, fundując im zastrzyk pozytywnej  energii. Koroniewska udowadnia, że wiek, nie stanowi bariery do bardzo aktywnego trybu życia. 

Jak ćwiczyć przy małych dzieciach? Zobacz trening Rafała Maślaka

Zobacz wideo
Więcej o: