Joanna Koroniewska chwali kosmetyki Chodakowskiej. Przy okazji pokazała szczupłe ciało

Joanna Koroniewska dołączyła do grona fanek naturalnych kosmetyków od Ewy Chodakowskiej. Chcąc pochwalić się swoją opinią na Instagramie, zrzuciła koszulkę i pokazała płaski brzuch. W czym tkwi jej sekret/
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska podbiła rynek fitness, zdrowych przekąsek, a teraz także kosmetyków. Trenerka wprowadziła do swojej oferty naturalne balsamy, kremy, a także antyperspiranty, które Polki już pokochały. Pułki w Rossmanie (tam można kupić kosmetyki) są puste, a fanki dopytują się o kolejne dostawy. To tylko potwierdza, że czego Ewa Chodakowska się nie dotknie, zamienia w złoto. 

Nie tylko zagorzałe fanki trenerki pokochały jej kosmetyki, ale również gwiazdy. W swoich social mediach chwaliły się nimi np. Maffashion, ale również inne gwiazdy. Jeśli chcesz zobaczyć które, kliknij tutaj

Wczoraj do tego grona dołączyła również aktorka Joanna Koroniewska, która nie tylko zachwalała produkty Chodakowskiej, ale również pokazała swoje szczupłe ciało i zdradziła sekret, jak udaje jej się utrzymać taką formę. 

Jak Joanna Koroniewska dba o formę?

- Staram się zdrowo żyć, choć w tych szalonych czasach to nie jest łatwe - zaczęła swój wpis na Instagramie Joanna Koroniewska.W dalszej części aktorka zdradza swój krótki, ale treściwy przepis na formę. 

Biegam, zdrowo jem i robię wszystko, żeby kupować jedzenie, ze sprawdzonych źródeł.
 

Okazuje się, że zdjęcie, które widzimy wyżej, jest tuż po bieganiu. Forma? Znakomita! Na brzuchu 40-letniej aktorki widać delikatny zarys mięśni, co tylko potwierdza, że w przypadku Joanny Koroniewskiej wiek to tylko liczba. 

Warto przypomnieć, że Joanna Koroniewska ma naprawdę dobrego kompana do trenowania. Jej mąż, Maciej Dowbor od lat biega, pływa, jeździ na rowerze. Dziennikarz bierze także udział w zawodach triathlonowych. 

Nie da się ukryć, że Koroniewska i Dowbor zaliczają się do par "power couple". Myślicie, że kiedyś pokażą, jak razem trenują? Na razie to Maciej przygotowuje się do kolejnego startu, a na jego Instagramie można znaleźć obszerną relację z treningów, które wcale nie są łatwe. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.