Joanna Koroniewska zdradza swój sposób na szczupłą sylwetkę. Jest banalny

Joanna Koroniewska od lat zachwyca swoją szczupłą sylwetką. Teraz gwiazda zdradziła, dzięki czemu udaje jej się utrzymać taką formę.

Choć lato już za nami, gwiazdy nie odpuszczają i wciąż regularnie chwalą się swoją aktywnością fizyczną. Tym razem sposobem na szczupłą sylwetkę pochwaliła się Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska zdradza swój sposób na sexy formę 

Moda na bycie fit wciąż trwa. Możemy ją zaobserwować nie tylko w klubach fitness, ale również w social mediach, gdzie np. gwiazdy z pierwszych stron gazet chętnie chwalą się zdjęciami z treningów. Niedawno pisaliśmy o tym, że Małgorzata Socha nawet na wakacjach trenuje, a teraz okazuje się, że miłośniczką treningów na świeżym powietrzu jest także Joanna Koroniewska. 

Ulubionym sportem aktorki jest... bieganie

Ostatnio ciężko mi się zebrać na bieganie, bo tyle godzin latam na próbach, że spokojnie, parę kilometrów dziennie robię, ale dość wymówek. Pogoda obłędna i trzeba było się w końcu ruszyć. Dosłownie i w przenośni. Często mnie pytacie ile razy w tygodniu i ile kilometrów zaliczam, a ja wybrałam ten sport głównie dlatego, że mogę go uprawiać wszędzie i dostosowywać do mojej aktualnej sytuacji. Nie wyobrażam sobie już innej dyscypliny. Jeszcze kilka lat temu w życiu bym nie pomyślała, że tak mnie on wciągnie.

- napisała pod zdjęciem Koroniewska. 

 

Miłość do biegania Joanny Koroniewskiej pewnie niektórych nie dziwi, dlatego że jej mąż Maciej Dowbor od dobrych kilku lat trenuje triathlon. Warto dodać, że jest to jedna z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych, bo rywalizację zaczyna się od pływania, później jest jazda na rowerze i bieganie. W 2012 roku Maciej Dwobor ukończył Half Ironman'a, czyli 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i  21,1 km biegu z czasem 5 godzin i 24 minuty.

Joanna Koroniewska jest świetnym przykładem na to, że po 40-stece można wyglądać sexy! 

Zobaczcie, jak Agnieszka Hyży dba o swoją formę. Dziennikarka zdradziła nam, że... nigdy nie była na diecie!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.