Deynn odpowiedziała na pytania fanów dotyczące jej wagi, diety i ćwiczeń. "Jadłam dużo - dużo spalałam. Serio mega ciężko trenuje"

Deynn zorganizowała Q&A na swoim instagramowym profilu. Poprosiła fanów, by zadawali jej pytania, a wśród nich pojawiło się sporo dotyczących treningów i diety. Instagramerka odpowiedziała na wszystkie.

Deynn słynie z tego, że sporo trenuje i dba o swoją dietę. Jej instagramowi obserwatorzy już niejednokrotnie zadawali jej pytania dotyczące aktualnego planu żywieniowego i treningów. Celebrytka nawet wcieliła się kiedyś w rolę edukatorki i tłumaczyła swoim fanom jak odpowiedzialnie powiększyć biust. Tym razem pojawiły się nowe pytania, na które gwiazda nie omieszkała odpowiedzieć. 

Deynn odpowiedziała na pytania fanów dotyczące jej wagi, diety i ćwiczeń

Deynn na swoim Instagramie zamieszcza wiele zdjęć, na których widać jej wyćwiczoną sylwetkę. Razem ze swoim partnerem, Danielem Majewskim, obracają się w świecie fitnessu i wrzucają na swoje profile w mediach społecznościowych sporo kadrów ze wspólnych podróży i treningów. Tym razem Deynn poprosiła swoich fanów o zadawanie pytań. 

Plan żywieniowy Deynn składał się z bardzo dużej kaloryczności. Fan zapytał więc, dlaczego wprowadziła ona dietę, sugerując, że celebrytka przytyła. 

Nie, nie utyłam. W życiu fajne są zmiany. Nowe bodźce

- odpowiedziała mu Deynn. 

Jadłam dużo - dużo spalałam. Serio mega dużo trenuje. Kilka razy podeszły do mnie laski na siłowni z tekstem: "Wow, trenujesz jak facet. Szacun."

- zdradziła także Instagramerka. 

Kolejne pytanie dotyczyło powrotu do jedzenia po diecie i ewentualnego efektu jojo. Także i tym razem gwiazda miała gotową odpowiedź. 

Po diecie? Dieta to jedzenie, sposób odżywiania. Głodówka była grana? 

- napisała. 

Wielu obserwatorów interesowała także kwestia kalorii i tego, kiedy waga jest w stanie zacząć spadać. 

Masz swoje makro, zapotrzebowanie kaloryczne. Jesz mniej niż ono wynosi - chudniesz. Na masie i na redukcji jesz te same produkty/potrawy. Zmienia się tylko ich gramatura

- wytłumaczyła Deynn. 

Jak widać, Marita Surma Majewska wciąż dba o swoją sylwetkę i regularnie ćwiczy. Choć Deynn przyznała kiedyś, ile dokładnie waży, a jej fani nie mogli w to uwierzyć, ona wciąż utrzymuje, że znaczna jej część to właśnie mięśnie. 

Youtuberka Mamiko Yoko intensywnie ćwiczy na siłowni. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje na jędrne pośladki i silne nogi: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.