Deynn szczerze o swoich planach: "Chcieliśmy mieć dzidzię w 2018 roku"

Deynn zorganizowała ostatnio na swoim Instagramie serię Q&A, podczas której odpowiadała na pytania fanów, nawet te najbardziej prywatne. Z jednej z odpowiedzi dowiadujemy się, że fit blogerka już w zeszłym roku chciała zostać mamą.
Zobacz wideo

Po głośnej aferze z siostrą Deynn, która miała miejsce na początku 2018 roku, ona i Daniel Majewski kompletnie odcięli się od social mediów. Hejt, który wylał się na nich po całym zdarzeniu był tak ogromny, jednak widać, że postanowili usunąć się w cień i poradzić sobie z zaistniałą sytuacją w samotności. Na długi czas Marita Surma i Daniel Majewski zniknęli z internetu oraz wszelkich innych mediów, a kiedy zdecydowali się wrócić, oświadczyli światu, że są małżeństwem i mieszkają w Los Angeles.

Deynn i Daniel Majewski w Los Angeles

Deynn i Majewski zdecydowali przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, by tam zdystansować się od wydarzeń, które wiele zmieniły w ich życiu. Po wybuchu afery z siostrą Deynn, para straciła wszystkie współprace oraz podpisane kontrakty. W dodatku odwrócili się od nich nawet najbliżsi przyjaciele. Ile jest prawdy w całej tej aferze wiedzą tylko oni. Jedno jest pewne - małżeństwo postanowiło zacząć układać swoje życie zupełnie od nowa, w słonecznej Kalifornii. 

Krok po kroku, Deynn wróciła do swoich social mediów, jednak nawet fani zauważyli, że fit blogerka pozytywnie zmieniła się od tamtego czasu - po dawnej, rzucającej obelgami dziewczynie nie ma już śladu. Od tego czasu Deynn postanowiła być zupełnie szczera ze swoimi obserwatorami i pokazywać siebie taką, jaka jest naprawdę. 

Deynn odpowiada na osobiste pytania fanów

Ostatnio, Marita postanowiła zorganizować na swoim Instagramie serię Q&A, podczas której szczerze odpowiadała na pytania zadawane przez jej obserwatorów. Wśród częstych pytań o życie w LA, dietę oraz treningi pojawiło się pytanie, jakie Deynn ma podejście do dziecie i czy sama chce mieć kiedyś dziecko. Blogerka udzieliła odpowiedzi, która zaskoczyła chyba wszystkich fanów.

Mam faceta idealnego. Jestem jego pewna, jak niczego innego w życiu - pewnie, że chcę mieć z nim dzieci. Na samą myśl mam ciarki. Chcieliśmy mieć dzidzię w 2018 r. ale wiadomo z jakich przyczyn życie nam się posypało. Plany przesunięte. Teraz trzeba wszystko odbudować. Zarobić. Zaczynamy czuć, że żyjemy. Przyszłość odkryje pozostałe karty - odpisała na pytanie Marita.

Deynn szczerze o swoich planachDeynn szczerze o swoich planach https://www.instagram.com/deynn/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.