Deynn pokazała niesamowitą formę. "A może by tak bikini fitness?"

Marita Surma znana w sieci jako Deynn przez ostatnie kilka miesięcy nie miała łatwo. Hejt, który się na nią wylał po aferze z siostrą był ogromny, jednak widać, że fit gwiazda wróciła do social mediów znacznie silniejsza.
Zobacz wideo

Deynn od dobrych kilku miesięcy po raz drugi mieszka w Stanach Zjednoczonych. Fit gwiazda na moment wróciła do kraju, jednak ostatecznie wspólnie z mężem, Danielem Majewskim ponownie polecieli za granicę. Kiedyś Deynn tłumaczyła, dlaczego nie chcą mieszkać w Polsce i w sumie trudno im się dziwić, po tym, jak cały internet wylał na nich ogromną falę hejtu. Dni mijały, afera ucichła, a Marita wróciła z podwójną siłą.

Blogerka zaprojektowała wspólnie z jedną z marek sportowych kolekcję swoich ubrań, a także prężnie działa z marką kosmetyczną zajmującą się pielęgnacją. Jej profil na Instagramie również stał się jeszcze bardziej popularny. Obecnie obserwuje ją tam 1,2 miliona fanów. Jest to jedno z najpopularniejszych polskich kont na Instagramie. Deynn wspólnie z mężem założyła również kanał na youtube, który zdobywa coraz większą popularność. To wszystko wskazuje na to, że u fit gwiazdy dzieje się naprawdę dobrze. Deynn postanowiła nie kończyć swojej dobrej passy i wczoraj zaskoczyła wszystkim nowym zdjęciem. 

Deynn zostanie bikini fitness? 

Wszyscy dobrze pamiętamy, jak blogerka wyglądała jeszcze jakiś czas temu. Marita często na swoim profilu publikuje stare zdjęcia, na których jest nie do poznania. Od tego momentu minęło już trochę czasu, a jej figura diametralnie się zmieniła. Deynn może pochwalić się teraz bardzo szczupłym, a jednocześnie wyrzeźbionym ciałem, ale to zdjęcie zszokowało wszystkich.

Deynn pokazała niesamowitą formęDeynn pokazała niesamowitą formę www.instagram.com/deynn

Opadła mi kopara - komentowali fani. Pod zdjęciem gwiazda Instagrama napisała: 

A może by tak... #bikinifitness #fotazgóry. Tak poważnie, kiedy założyłam sobie cel sama się z siebie po cichu śmiałam. Nie wierzyłam. Co cię nie zabije to cię wzmocni- mówili. Nie zabiło, wzmocniło i nauczyło.

Marita Surma-Majewska dobrych kilkanaście miesięcy temu była pytana o to, czy chciałaby wystąpić na scenie podczas zawodów sylwetkowych. Czy jeżeli teraz ten temat znowu powraca, to jest szansa, że rzeczywiście wystąpi na scenie? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że formę jak zawodniczka bikini fitness to ona ma. Ciężka praca popłaca, a forma Deynn jest tego dowodem. 

ZOBACZ TEŻ: Deynn pokazała jak wyglądała zanim poznała Daniela. Diametralna różnica w jej wyglądzie

ZOBACZ TEŻ: Deynn pokazuje na nagraniu obecną formę. "Nikt już ci nie zarzuci Photoshopa"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.