Deynn jeszcze nie była w takiej formie. Aż trudno uwierzyć, na co sobie pozwala

Deynn już od wielu lat pracuje nad uzyskaniem wymarzonej sylwetki, a na przestrzeni kilku ostatnich lat przeszła naprawdę ogromną metamorfozę. Obecnie, Deynn może się chyba pochwalić najlepszą formą, jaką w życiu miała, więc tym bardziej trudno jest uwierzyć, na jakie jedzenie pozwala sobie blogerka.
Zobacz wideo

Po głośnej aferze z siostrą Deynn, która miała miejsce na początku 2018 roku, ona i Daniel Majewski kompletnie odcięli się od social mediów i podjęli decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, by tam zdystansować się od wszystkiego i na nowo, już jako małżeństwo, rozpocząć budowanie swojego życia. Krok po kroku, Deynn wróciła do swoich social mediów, jednak zmianę, którą przeszła w tym czasie zauważyli chyba wszyscy - po dawnej, rzucającej obelgami blogerce nie było już śladu. Od tego czasu, Deynn kontynuuje prowadzenie swoich mediów społecznościowych, relacjonuje pracę nad sylwetką, a także pokazuje niektóre momenty z życia prywatnego.

Deynn nigdy nie była w lepszej formie

Deynn ma na swoim koncie naprawdę ogromną metamorfozę. Wąska talia, umięśniony brzuch, krągłe pośladki, to właśnie nad tym pracowała przez ostatnie lata, jednak nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu, blogerka wyglądała zupełnie inaczej, a nadprogramowe kilogramy sprawiały, że nie czuła się dobrze w swoim ciele.
W weekend 12-14 kwietnia w Kalifornii odbył się znany na całym świecie festiwal Coachella, na którym (już po raz drugi) zjawiła się Deynn wraz z Danielem Majewskim. Tuż po festiwalu, Marita opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie swojej sylwetki, która robi naprawdę ogromne wrażenie. Tym bardziej zadziwia to, co pojawiło się na jej Instagramie kilkadziesiąt minut później. Deynn pokazała, jak wygląda ich obiad nad basenem. Na stole widać było pizzę, makarony, grzanki, napoje gazowane, a także wino. Aż trudno uwierzyć, że osoba z taką sylwetką pozwala sobie na takie jedzeniowe grzeszki.

DeynnDeynn https://www.instagram.com/deynn/

To nie jest jednak sposób żywienia, na który Deynn wraz z Danielem Majewskim pozwalają sobie każdego dnia. Na co dzień jedzą zdrową, przestrzegając odpowiedniej liczby kalorii oraz makroskładników. Swoimi zdrowymi przepisami Deynn zaczęła się dzielić na swoim YouTube'ie. Na takie odstępstwa od diety Deynn pozwala sobie tylko raz na jakiś czas.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.