Deynn jest naprawdę szczupła, ale jej waga może was zaskoczyć. Ile waży Deynn?

Deynn od dobrych kilku lat mocno dba o formę. Fit gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę, a jej najlepsze efekty widoczne są właśnie teraz. Niedawno na Instagramie jeden z fanów zapytaj ją o to, ile waży. Jej odpowiedź może was zaskoczyć.
Zobacz wideo

Marita Surma-Majewska znana w sieci głównie jako Deynn swoją karierę zaczynała jako blogerka modowa. Na przestrzeni lat liczba jej fanów stale rosła. W tym czasie Marita chciała dbać o sylwetkę, ale jak sama wielokrotnie wspominała, jedyne pudełka, które w tamtym okresie jadła to te z McDonalda, czy KFC. Kiedy poznała swojego obecnego męża Daniela Majewskiego, wszystko się zmieniło. Daniel był trenerem personalnym i to właśnie on zaszczepił w niej bakcyla sportu. Początki nie były łaty, ale to doskonale wie każdy, kto zaczyna zmianę nawyków żywieniowych, czy wprowadza aktywność fizyczną do swojego stylu życia. Jak widać, lata ciężkiej pracy się naprawdę opłaciły, bo Deynn obecnie może pochwalić się naprawdę niesamowitą formą. 

Niedawno na Instagramie jeden z fanów zapytał fit gwiazdę wprost, o to ile waży. Deynn odpowiedziała, ale ta liczba może was nieźle zaskoczyć. 

Ile waży Deynn? 

Patrząc na figurę Deynn, mogłoby się wydawać, że niewiele. W końcu na jej ciele na próżno szukać tkanki tłuszczowej. Z drugiej strony gwiazda z mężem często w social mediach publikują relacje z jedzenia pizzy, czy burgerów. Widać tutaj pewną sprzeczność, bo jakim cudem ona jest taka chuda, skoro je takie rzeczy? Deynn niedawno to wyjaśniła. Na Instagramie tłumaczyła, że przez większość czasu restrykcyjnie przestrzega diety, dlatego, kiedy raz na jakiś czas zje coś niezdrowego, to świat się nie zawali tak jak jej forma. 

Ile waży Deynn? 63 kg, taką odpowiedź mogliśmy przeczytać na jej profilu. Mało? Dużo? To zależy, w końcu gwiazda do najniższych nie należy, a jej ciało to w większości mięśnie

Ile waży Deynn?Ile waży Deynn? www.instagram.com/deynn/

Waga tak naprawdę nie jest odzwierciedleniem wyglądu, bo inna dziewczyna ważąca 63 kg może wyglądać zupełnie inaczej. Ważne jest, że Marita czuje się dobrze w swoim ciele i wygląda teraz świetnie. 

Przypomnijmy, że niedawno pisaliśmy o tym, ile ważą polskie gwiazdy, w tym Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, czy Katarzyna Warnke. Ta ostatnia przyznała się do tego, że jej waga to około 60 kg, ale nie dlatego, że nie dba o dietę, a dlatego, że sporo trenuje i w większości te kilogramy to mięśnie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.