Fanka do Bohosiewicz: "Wyglądasz, jakbyś ważyła 40 kg!". Maja odpowiada

Maja Bohosiewicz jest mamą dwójki dzieci. Aktorce bardzo szybko udało się wrócić do formy sprzed ciąży. Niektórzy jednak twierdzą, że gwiazda jest za chuda. Teraz zdradza, ile waży.

JOGA w domu dla początkujących

Odkąd Instagram wprowadził opcję "zadaj mi pytanie", gwiazdy często udostępniają ją swoim fanom. Pytania są różne: o dietę, o związki, o wzrost i wagę. Niedawno na swoim profilu na Instagramie zrobiła to Maja Bohosiewicz

Aktorka, znana z serialu "Za marzenia", jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w social mediach. Jej profil obserwuje ponad 330 tysięcy fanów. Dlaczego fani ją tak kochają? Prawdopodobnie za to, że nikogo nie udaje i często pokazuje, że bycie matką i bizneswoman wcale nie jest takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Maja często pokazuje się bez makijażu i w dresach, a na co dzień nie wygląda tak, jak na branżowych imprezach i właśnie za to kochają ją internauci.  

Niedawno Bohosiewicz wyszła za mąż, za "starego dzidziutków", czyli ojca swoich dzieci. Aktorka postawiła na piękną suknię projektu Laurella. Nie da się ukryć, że Maja w tym dniu wyglądała bosko. 

ZOBACZ TEŻ: Chłopiec czy dziewczynka? Sara Boruc w końcu to ogłosiła. Zaskoczeni?

Większość fanów zwróciła jednak uwagę na to, że gwiazda jest bardzo chuda. Czy to kwestia genów, drakońskiej diety, a może jeszcze czegoś innego? 

Z jej odpowiedzi na Instagramie dowiadujemy się, że kiedy Maja była w ciąży, bardzo dbała o swoją dietę, a także regularnie trenowała. Bohosiewicz przyznała się również do tego, że do szóstego miesiąca biegała! 

Jedna z obserwatorek przyznała jednak, że aktorka wygląda, jakby ważyła 40 kg. Gwiazda jej odpowiedziała. 

Maja Bohosiewicz waży 50 kgMaja Bohosiewicz waży 50 kg www.instagram.com/majabohosiewicz/

Z Google dowiadujemy się, że Maja Bohosiewicz ma 165 cm wzrostu, więc jej waga raczej nie powinna nikogo aż tak bardzo szokować. Owszem, aktorka jest szczupła, ale wygląda naprawdę dobrze. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Wendzikowska odsłoniła brzuch trzy miesiące po porodzie. Jak jest?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.