Chłopiec czy dziewczynka? Sara Boruc w końcu to ogłosiła. Zaskoczeni?

Wiadomość o tym, że Sara Boruc spodziewa się kolejnego dziecka trafiła do mediów w święta. Piosenkarka i żona Artura Boruca kilka dni temu zdradziła, kto już wkrótce przyjdzie na świat. Chłopiec czy dziewczynka?

Sara Boruc jest mamą dwóch córek. Piosenkarka chętnie chwali się nimi w swoich social mediach. Widać, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Gwiazda nigdy otwarcie nie mówiła o tym, że chciałaby mieć kolejne dziecko, ale po ogłoszeniu radosnej informacji w minione święta możemy wnioskować, że będzie to wyczekiwane dziecko. 

Przypomnijmy, że Sara sama ma dwie siostry Ines i Nadię, z którymi wspólnie prowadzi firmę z biżuterią Sin by Mannei. 

JOGA w domu dla początkujących

Zeszły rok był dla niej przełomowy pod wieloma względami, ale przede wszystkim chyba dlatego, że gwiazda wydała swoją debiutancką płytę. Ta okazała się strzałem w dziesiątkę, bo odbiór "Love on your own" był naprawdę bardzo pozytywny. Przed Sarą kolejne wyzwanie, a dzięki jej najnowszemu zdjęciu na Instagramie wiemy jakie. 

Sara Boruc spodziewa się chłopca 

Biorąc pod uwagę fakt, że Artur Boruc jest wybitnym polskim piłkarzem para z pewnością chciałaby mieć potomka, który mógłby pójść w jego ślady. Jak widać, w końcu się udało. 

Będzie upragniony chłopczyk !!!

- napisała pod zdjęciem Sara Boruc. 

 

Na jej szyi widzimy też naszyjnik z napisem "It's a boy". Fani zwrócili także szczególną uwagę na duży brzuszek gwiazdy. Choć niektórzy twierdzili, że Boruc "retuszuje go w programach graficznych" to na tym zdjęciu nie ma mowy o żadnych poprawkach. Widać, że piosenkarka jest szczęśliwa i wygląda naprawdę pięknie. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od polskich gwiazd w tym: Anny Lewandowskiej, Maffashion, Ewy Chodakowskiej, Dominiki Grosickiej i wielu innych. 

My również dołączamy się do gratulacji i pozostaje nam tylko czekać na to aż Sara i Artur zdradzą imię synka!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA