Maja Bohosiewicz odpoczywa na Mauritusie i pokazuje zdjęcia w bikini. Wiedzieliście, że ma takie ciało po dwóch porodach?

Maja Bohosiewicz odkąd urodziła dzieci stała się jeszcze bardziej popularna niż dotychczas. Matki z całej Polski zaczęły obserwować ją na Instagramie, za jej podejście do życia i macierzyństwa. Od jakiegoś czasu aktorka przebywa z dziećmi i "Starym dzidziutków" na Mauritusie, skąd możemy zobaczyć relację na jej Instagramie. czy wy wiedzieliście, że ona ma takie ciało? Jeżeli nie to zobaczcie sami.
Maja Bohosiewicz jest aktorką Maja Bohosiewicz jest aktorką www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz jest aktorką

Wielu z was z pewnością kojarzy Maję z wielu produkcji telewizyjnych, jednak nigdy nie odgrywała ona jakieś dużej roli. Niektórzy znają Maję dlatego, że jest siostrą Sonii Bohosiewicz, która już jest zdecydowanie bardziej rozpoznawalna w show-biznesie. Inni z kolei kojarzą Maję dlatego, że jest matką dwóch "dzidziutków", a jej Insta Story na Instagramie podbija internet. 

Maja staje się coraz bardziej popularna na Instagramie Maja staje się coraz bardziej popularna na Instagramie www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja staje się coraz bardziej popularna na Instagramie

Jeszcze jakiś czas temu liczba fanów na jej Instagramie nie przekraczała 50 tysięcy. Teraz Maję obserwuje już ponad 206 tysięcy użytkowników! Liczba ta z dnia na dzień rośnie i z pewnością szybko się nie zatrzyma. jak aktorka zdobywa fanów? Przede wszystkim tym, że jest naturalna i pokazuje prawie życie matki, a nie tylko kolorowe zdjęcia, na których wszyscy są uśmiechnięci. Nie raz mogliśmy usłyszeć jak jej synek Zachary się denerwuje lub płacze, ale to właśnie samo życie. 

Maja rok temu zaszła w drugą ciążę Maja rok temu zaszła w drugą ciążę www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja rok temu zaszła w drugą ciążę

Chyba nikt nie przypuszczał, że rodzina mai powiększy się o kolejnego członka tak szybko. Jak sama napisała pod zdjęciem, rok temu w Święta wspólnie z partnerem ogłosili rodzinie, że ich rodzina się powiększy tym razem o córeczkę. 

Aktorka poleciała z dziećmi na wakacje Aktorka poleciała z dziećmi na wakacje www.instagram.com/majabohosiewicz

Aktorka poleciała z dziećmi na wakacje

W tym roku gwiazda postanowiła z całą rodziną udać się na wakacje, na Mauritus. Jeżeli śledzicie Maję to wiecie, że taka podróż to nie lada wyzwanie, o czym aktorka pisała na swoim Instagramie. 

 - "50% naszych dzieci zachowało 100% aktywności podczas lwiej części podróży. Nie musiałam kupować słuchawek współpasażerom jak Amal i George, Air France zrobiło to za nas. Nota bene, dlaczego oni nie latają tylko privat jetami? Ja bym latała gdybym była Georgem."

Jednak to nie podróż jest ważna, ale to jak Maja wygląda w bikini. Wow! Wiedzieliście, że ma takie ciało? 

Maja pokazała szczupłe ciało na Insta Story Maja pokazała szczupłe ciało na Insta Story www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja pokazała szczupłe ciało na Insta Story

Kilka dni temu Bohosieiwcz na swoim Insta Story pokazała jak wygląda w bikini. Płaski brzuch, delikatnie zarysowany mięsień i bardzo szczupłe nogi, to mogliśmy oglądać na fotce. czy Maja wygląda jakby urodziła dwójkę dzieci? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! 

Bohosiewicz chwali się płaskim brzuchem Bohosiewicz chwali się płaskim brzuchem www.instagram.com/majabohosiewicz

Bohosiewicz chwali się płaskim brzuchem

Również na jej Instagramie pojawiła się fotka w bikini. Fani nie kryją pod nią zachwytu. 

- "Jak tak można wyglądać po ciążach?? Ja po 7 latach jeszcze nie wróciłam do siebie, po 1 dziecku..mega zazdrość"

- "Zazdroszczę figury po 2 ciążach:)"

A wy co myślicie o jej formie? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Brawo Maja! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA