Maja Bohosiewicz pochwaliła się, ile waży po urodzeniu dziecka. I waży zdecydowanie mniej...

Maja Bohosiewicz jest polską aktorką i ostatnimi czasy swoje życie poświecą wychowaniu dziecka. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pochwaliła się, ile waży po urodzeniu dziecka. I nie, nie waży więcej.
 

Maja Bohosiewicz na zdjęciu porównała swoją aktualną wagę z tą dwa lata temu. Waga wskazuje 10 kilogramów mniej. Pod zdjęciem napisała:

Wspaniała historia mojej wagi. Dwa lata temu o tej porze miałam na liczniku 10kg więcej. I uwaga! Wcale nie byłam w ciąży. I właśnie w tym Klusku Śląskim który niefortunnie obciął włosy, zakochał się mój Tomasz. A więc dziewczyny! Każda potwora huehuehue

Maja systematycznie ćwiczy i stosuję dietę, która wynika z jej alergii. O treningu nie zapominała nawet wtedy, kiedy była w ciąży. Po urodzeniu dziecka szybko zabrała się za zrzucenie nadprogramowych kilogramów.

W rozmowie dla Party.pl powiedziała:

Nie mam podziału na 5 posiłków dziennie. Nie zmuszam się, gdy apetyt nie dopisuje, nie powstrzymuję się przed zjedzeniem podwójnej porcji pysznego obiadu. Zrezygnowałam w większości z jedzenia rzeczy pochodzenia zwierzęcego. W diecie zostały tylko jajka i miód, jem bardzo dużo ekologicznych warzyw i kasz.
 
 
 

Tak wygląda aktorka aktualnie:

 
 

Takie przykłady pokazują, że każda kobieta, nawet po ciąży jest w stanie wrócić do formy, a nawet uzyskać lepszy efekt niż przed zajściem w ciążę.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.