Sonia Bohosiewicz wspomina komunię Mai i porównuje siebie do fryzjerki. "Paradoksalnie teraz wyglądasz młodziej" - komentują fani

Sonia Bohosiewicz ze swoją młodszą siostrą Mają uwielbia publikować wspólne fotki w social mediach. Widać, że siostry są ze sobą bardzo zżyte. Mało kto wie, że Sonia jest o 15 lat starsza od swojej siostry. Tą różnicę da się zauważyć na starym komunijnym zdjęciu Mai, które właśnie trafiło do sieci.
Sonia Bohosiewicz to znana aktorka Sonia Bohosiewicz to znana aktorka www.instagram.com/soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz to znana aktorka

Sonia Bohosiewicz to jedna z popularniejszych, serialowych, polskich aktorek. Niedawno mogliśmy oglądać ją w serialu "Diagnoza", który okazał się prawdziwym hitem i prawdopodobnie będzie jego kontynuacja. Sonia wciela się w rolę oddziałowej. 

Sonia ma siostrę Maję Sonia ma siostrę Maję www.instagram.com/majabohosiewicz

Sonia ma siostrę Maję

Maja również jest aktorką i ją z kolei mogliśmy w tym roku obserwować w serialu "Za marzenia". Chyba nikt jednak nie wie o tym, że siostry dzieli aż 15 lat różnicy. 

Maja i Sonia chętnie publikują wspólne zdjęcia Maja i Sonia chętnie publikują wspólne zdjęcia www.instagram.com/soniabohosiewicz

Siostry chętnie publikują wspólne zdjęcia

Na Ich profilach na Instagramie znajdziemy mnóstwo wspólnych zdjęć. Widać, że siostry bardzo się kochają i wspierają.

Sonia Bohosiewicz schudła Sonia Bohosiewicz schudła www.instagram.com/soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz bardzo schudła

Do niedawna Sonia Bohosiewicz nie mogła pochwalić się jeszcze tak szczupłą sylwetką, jak teraz. Gwiazda przez jakiś czas była na poście dr Dąbrowskiej (zresztą bardzo modnym wśród gwiazd) i teraz wygląda fenomenalnie. 

Komunia Mai Bohosiewicz Komunia Mai Bohosiewicz www.instagram.com/soniabohosiewicz

Komunia Mai Bohosiewicz

Na Instagramie Sonii niedawno pojawiło się zdjęcie z komunii jej siostry. Widzimy na nim siostry, które wyglądają zupełnie inaczej. Maja jest malutką dziewczyną, a Sonia, no właśnie, porównała siebie do... fryzjerki. Nam ona jednak bardziej przypomina nauczycielkę. 

Fani komentują komunię Mai Bohosiewicz Fani komentują komunię Mai Bohosiewicz www.instagram.com/majabohosiewicz

Fani są zachwyceni wspomnieniem

Tego można było się spodziewać, że zdjęcie bardzo spodoba się fanom. Obie siostry są bardzo lubiane w sieci, a fani są bardzo aktywni w ich social mediach. Zobaczcie co pisali w komentarzach. 

Teraz praktycznie nie widać między Wami różnicy wieku, a wtedy taka malutka Maja była do Ciebie - piszą. 
Aż sprawdziłam Sonka jest między Wami 15 lat różnicy???? W życiu w życiu bym nie powiedziała! Dawaj ta receptę na młodość! - komentują inni. 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.