Maja Bohosiewicz pozuje w bieliźnie i pokazuje swój umięśniony brzuch. "Baba jak Chop"- podpisała fotkę

Kilka miesięcy temu Maja Bohosiewicz po raz drugi została mamą. Choć gwiazda pokazała się już w bikini po porodzie, to najnowsze zdjęcie udowadnia, że wróciła do formy sprzed obu ciąż. Niektórzy twierdzą, że wygląda nawet lepiej, a ona porównuje się do "Chopa". Zobaczcie sami.
Maja Bohosiewicz to znana aktorka Maja Bohosiewicz to znana aktorka www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz to znana aktorka

Choć wielu bardziej kojarzy jej siostrę Sonię Bohosiewicz, to Maja również jest aktorką. Gwiazda zagrała w kilku telewizyjnych produkcjach, a już wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowym serialu emitowanym na antenie TVP2. 

Fani uwielbiają jej Instagram Fani uwielbiają jej Instagram www.instagram.com/majabohosiewicz

Fani uwielbiają jej Instagram

Do niedawna grono fanów na Instagramie Mai nie było aż tak duże, jak jest teraz. Maja odkąd została mamą zaczęła w swoich social mediach pokazywać, jak wygląda prawdziwe życie z dzieckiem i, że nie jest to takie kolorowe, jak niektóre kobiety pokazują na swoich profilach. Dzięki temu, a także jej zabawnym filmikom, w którym mówi do swoich fanów po śląsku udało jej się zdobyć już ponad 220 tysięcy fanów!

Maja ma swoją firmę Maja ma swoją firmę www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja ma swoją firmę

Poza tym, że Maja jest aktorką, mamą, a także jest bardzo aktywna w social mediach, to gwiazda ma jeszcze swój jeden biznes, a mianowicie kwiaciarnię "Flower Store", która jest jedną z najpopularniejszych w stolicy. 

Maja odpoczywała na Mauritusie Maja odpoczywała na Mauritusie www.instagram.com/majabohosiewicz

Gwiazda odpoczywała na Mauritusie

Pierwszy raz mogliśmy zobaczyć Maję po ciąży w bikini podczas jej rajskich wakacji na Mauritusie. Już wtedy pod zdjęciami mogliśmy przeczytać takie komentarze, w których fani nie dowierzają, że gwiazda kiedykolwiek rodziła. No cóż, rzeczywiście Maja wygląda świetnie!

'Baba jak Chop' 'Baba jak Chop' www.instagram.com/majabohosiewicz

"Baba jak Chop"

Niedawno na jej Insta Story pojawiło się zdjęcie, które Maja podpisała "Baba jak Chop". Widzimy na niej aktorkę pozującą w bieliźnie Calvina Kleina, ale to jej szczupłe ciało i umięśniony brzuch rzuca nam się w oczy. Maja nigdy nie miała bardzo kobiecych kształtów i zawsze była szczuplutka, ale na tym zdjęciu widać to jeszcze bardziej. 

Czy gwiazda wróciła już do formy sprzed ciąży? Czy gwiazda wróciła już do formy sprzed ciąży? www.instagram.com/majabohosiewicz

Czy gwiazda wróciła już do formy sprzed ciąży?

Naszym zdaniem nie tylko wróciła, ale wygląda jeszcze lepiej! Maja nie tylko świetnie wygląda jeżeli chodzi o jej figurę, ale widać, że macierzyństwo bardzo jej służy, a ona spełnia się jako mama. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA