Te gwiazdy urodziły dziecko, a wyglądają lepiej niż przed ciążą. Ranking 10 najlepszych metamorfoz

Mówi się, że kobiety po ciąży wyglądają gorzej niż przed urodzeniem dziecka. Panie, które zobaczycie w naszym rankingu, udowadniają, że można być mamą i wyglądać świetnie. Część z nich rodziła już dawno, ale są tu też takie, których dzieci na świat przyszły w tym roku.
Dorota Gardias ma córeczkę Dorota Gardias ma córeczkę www.instagram.com/dorotagardias

10. Dorota Gardias

Dorota Gardias to prezenterka i pogodynka telewizyjna. Choć gwiazda zawsze była szczupłą kobietą, to teraz wygląda naprawdę świetnie. Dorota może pochwalić się naprawdę smukłą sylwetką, o którą bardzo dba. Na jej Instagramie możemy znaleźć posty, w których widać, jak pogodynka ćwiczy. Gardias jest zwolenniczką zdrowego stylu życia, co widać na załączonych zdjęciach.

Maja Bohosiewicz rodziła rok po roku Maja Bohosiewicz rodziła rok po roku www.instagram.com/majabohosiewicz

9. Maja Bohosiewicz

Ten rok dla Mai Bohosiewicz z pewnością był dość trudny, ale i wzruszający, bo aktorka po raz drugi została mamą. Rzadko kobiety decydują się na dzieci rok po roku, jednak ona udowadnia, że jak się chce, to można ogarnąć wszystko. Maja również zawsze była szczupłą kobietą, ale widać, że dzieci "wyciągnęły" z niej wszystko. To jedna z tych gwiazd, która z dystansem podchodzi do zdrowego stylu życia i treningów, ale da się znaleźć na jej profilu zdjęcia z momentów po ćwiczeniach. 

Chyba każda z nas chciałaby wyglądać tak po urodzeniu dwójki dzieci?

Znamy najskuteczniejsze ćwiczenie na mięśnie brzucha. Robiłaś je kiedyś?

Zosia urodziła w tym roku synka Zosia urodziła w tym roku synka www.instagram.com/miss_zi/

8. Zosia Ślotała

Zosia Ślotała to mama dwóch małych urwisów. Stylistka i projektantka także w tym roku urodziła. Nasza Ambasadorka przez jakiś czas musiała zrezygnować z aktywności fizycznej ze względu na problemy zdrowotne, ale teraz wraca do formy. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, że wśród nowych ulubionych zajęć jest karate cardio, które Zosia ćwiczy z Kubą z teamu Ani Lewandowskiej. Wygląda teraz naprawdę świetnie! 

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów Małgorzata Rozenek ma dwóch synów www.instagram.com/m_rozenek

7. Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek to mama dwóch synów, którzy już nie są wcale tacy mali. Jeżeli obserwujecie jej metamorfozę, to doskonale wiecie, że Rozenek nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Gwiazda zdrowo się odżywia i regularnie ćwiczy, co skutkuje tym, że ma ciało, którego pozazdrościć jej mogą dużo młodsze koleżanki. 

Paulina Sykut-Jeżyna jest mamą Róży Paulina Sykut-Jeżyna jest mamą Róży www.instagram.com/paulinasykutjezyna

6. Paulina Sykut-Jeżyna

Prezenterka tuż po urodzeniu dziecka bardzo szybko wróciła do formy, ale wiemy, że nawet wtedy, kiedy miała brzuszek, nie rezygnowała z aktywności fizycznej. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie, na którym Paulina wygląda rewelacyjnie. 

Anna Lewandowska jest mamą Klary Anna Lewandowska jest mamą Klary www.instagram.com/annalewandowskahpba

5. Anna Lewandowska

O tej ciąży i porodzie w tym roku było najgłośniej. Ania Lewandowska kilka miesięcy temu została mamą małej Klary. Trenerce bardzo szybko udało się wrócić do formy i Ania wygląda teraz jeszcze lepiej niż przed urodzeniem córeczki. Gołym okiem widać, że gwiazda ma jeszcze mocniej umięśniony brzuch. 

Kinga jest mamą Poli i Igi Kinga jest mamą Poli i Igi www.instagram.com/kingarusin

4. Kinga Rusin

Kiedy Kinga Rusin pojawiła się na okładce magazynu "Be Active", w całym kraju aż zawrzało. Dopiero wtedy fani gwiazdy mogli zobaczyć, jak bardzo ma umięśniony brzuch i całe ciało. Dodajmy, że Kinga jest mamą już prawie dwóch dorosłych córek, tak że taka forma jest godna podziwu. 

Dominika Grosicka wygląda świetnie Dominika Grosicka wygląda świetnie www.instagram.com/dominikagrosicka

3. Dominka Grosicka

Na naszym podium znalazła się żona Kamila Grosickiego, Dominika. Ten rok zdecydowanie należał do niej. Gwiazda pojawiła się na okładce popularnego czasopisma, a także zaczęła spełniać swoje marzenie, którym jest wizaż. Trzeba przyznać, że forma, którą Dominika prezentuje jest naprawdę niesamowita. Na jej Instagramie praktycznie codziennie możemy zobaczyć post po treningu. To właśnie treningi i zdrowa dieta pozwoliły jej osiągnąć taką formę. Dominika na co dzień jest mamą dwójki dzieci. 

Joanna Przetakiewicz ma trzech synów Joanna Przetakiewicz ma trzech synów www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

2. Joanna Przetakiewicz

Gwiazda w tym roku skończyła 50 lat! Trudno w to uwierzyć, bo projektantka wygląda naprawdę świetnie. Joanna bardzo dba o swoją figurę, co zresztą widać na jej Instagramie. Regularne treningi i zdrowa dieta owocują tym, że projektantka ma jedno z najlepszych ciał w polskim show-biznesie. Joanna jest mamą trzech synów.

Sara Boruc pokazała zdjęcie w skąpym bikini. 'Ogień' - skomentowała Ania Lewandowska

Sara Boruc urodziła dwójkę dzieci Sara Boruc urodziła dwójkę dzieci www.instagram.com/saraborucmannei_real/

1. Sara Boruc

Długo zastanawialiśmy się, kto powinien znaleźć się na miejscu numer 1 i tak naprawdę każda z tych kobiet powinna tu być. Mimo wszystko pierwsze miejsce w naszym rankingu wędruje do Sary Boruc. To właśnie ona może pochwalić się naprawdę boskim ciałem, które jest efektem treningów i zdrowej diety. Sara przyznała się w naszym wywiadzie, że nie lubi ćwiczyć na siłowni, dlatego robi to w domu. Tym bardziej efekt jest imponujący, bo dobrze wiemy, jak się ćwiczy w domu. Sara jest mamą dwóch córeczek.

My naprawdę gratulujemy takiego ciała!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.