Chcesz mieć płaski brzuch jak Cindy Crawford? Trenuj mięśnie w ten sposób!

Cindy Crawford współpracuje z trenerką personalną, aby utrzymać ciało w jak najlepszej formie. W jaki sposób 55-letnia modelka ćwiczy brzuch? Łatwo nie jest, ale przy dobrej motywacji, na spokojnie powtórzymy taki trening samodzielnie.

Cindy Crawford od wielu lat jest ikoną fitnessu. Jeżeli wciąż zastanawiacie się, jak supermodelka dba o to, aby brzuch pozostał płaski, a mięśnie zarysowane, Cindy spieszy z odpowiedzią. Nie tak dawno na Instagramie gwiazdy pojawiło się nagranie z jej ćwiczeniową rutyną na tę część ciała.

Zobacz wideo Cindy Crawford pokazała pakiet ćwiczeń na mięśnie brzucha

Cindy Crawford zdradza szczegóły treningu na mięśnie brzucha

Crawford od lat współpracuje z Sarą Hagaman - panie razem tworzą wybuchowy duet! Cindy potrafi się dzięki Sarze zmotywować do działania, dzięki czemu modelka jest w stanie zagrzać do działania swoich instagramowych obserwatorów. Trening gwiazdy składa się z zestawu liczącego osiem ćwiczeń. Cindy wykonuje trzy rundy, kolejno po 20,30 i 40 powtórzeń każdej pozycji. Jeśli jesteśmy początkującymi, możemy liczby powtórzeń odpowiednio zmniejszyć, tak, by dopasować zajęcia do swoich możliwości. Crawford wykonuje po kolei:

  • brzuszki rowerowe w pozycji stojącej;
  • skręty na boki w pozycji przysiadu sumo;
  • deska na ugiętych przedramionach, z przesuwaniem ciężaru ciała raz na ramiona, raz na stopy (cztery przesunięcia), połączone z utrzymaniem pozycji planku przez kilkanaście sekund;
  • deska na ugiętych przedramionach połączona z naprzemiennym zginaniem kolan;
  • nożyce pionowe, z lekkim oderwaniem klatki piersiowej od maty oraz chwytem ścięgien podkolanowych;
  • naprzemienne jednoczesne unoszenie ręki i nogi znajdujących się po przeciwnej stronie ciała, w przyjętej pozycji klęku podpartego.
Trochę poniedziałkowej motywacji. Razem z moją trenerką przygotowałyśmy krótki filmik pokazujący moją ćwiczeniową rutynę na mięśnie brzucha. Tak krok po kroku powtórzysz cały trening - czytamy na Instagramie Crawford.

Jeżeli jesteśmy już w podobnych treningach nieco obeznani, możemy spokojnie wyposażyć się w obciążniki, które mocujemy wokół kostek i/lub nadgarstków, aby wzmocnić efekty wykonywanych ruchów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.