Maja Bohosiewicz cały czas ćwiczy pod okiem specjalisty. Ma za sobą dwugodzinny trening. "Konkurencja śpi"

Podczas letnich dni nie ma miejsca na odpoczynek od treningów - a przynajmiej z takiego założenia wychodzi Maja Bohosiewicz. Aktorka idzie jak burza - jej zajęcia trwały aż dwie godziny!

Maja Bohosiewicz, choć jak sama przyznaje, nie przepada za treningami, ale mimo niezbyt wielkich chęci nie odpuszcza i daje z siebie wszystko. Ostatnio na InstaStories pojawiły się nagrania, na których aktorkę za samozaparcie pochwalił jej trener personalny - Maja dzielnie wykonywała powtórzenia podczas dwugodzinnego treningu.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz po dwugodzinnym treningu

Maja Bohosiewicz ostro trenuje i nie odpuszcza

Gwiazda miała przed sobą dwie godziny prawdziwego wycisku. W poniedziałkowy poranek jeszcze przed wyjściem na kawę Bohosiewicz dzielnie wykonywała kolejne ćwiczenia. Biegi, pozycje z wykorzystaniem stepu i ciężarków oraz taśmy oporowe - trening wykorzystywał różne sprzęty, dzięki którym Maja uniknęła monotonii podczas zajęć. Zacięcie aktorki pochwalił sam instruktor:

Konkurencja śpi, a my mamy dwugodzinny trening. Niesamowite! Można?

- skomentował Piotr Karwat, trener fitness, który przygotowuje dla Bohosiewicz plany ćwiczeniowe. My już wiemy, że można - wystarczy samozaparcie i odpowiednia motywacja. Maja mimo zmęczenia wytrzymała do końca treningu. Brawo!

Dlaczego warto podczas ćwiczeń wykorzystywać step i taśmy?

Jeżeli zależy nam na dobrych efektach wykonywanych ćwiczeń, a dodatkowo chcemy je jakoś wzmocnić, taśmy oporowe są najlepszym rozwiązaniem. Dzięki gumom mięśnie trafiają na większy opór, a co za tym idzie, wykonują większą pracę. Ćwiczenia ze stepem wprowadzają do naszego treningu więcej możliwości ruchu - step możemy wykorzystać do skoków, robienia brzuszków, lub - tak jak Maja - do wykonania ćwiczeń z rozciąganiem taśm oporowych. Wykorzystanie różnych akcesoriów pomoże nam wzmocnić różne partie mięśni. Z ich użyciem zrobimy mieszany trening cardio z siłowym, czyli jedną z najlepszych mieszanek, która pomoże spalić zbędne kalorie, a także ładnie zarysować mięśnie. 

Zobacz wideo Ulubione ćwiczenie Jessiki Biel
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.