Maja Bohosiewicz wraca do treningów po dłuższej przerwie: Jak ja nienawidzę ćwiczyć

Maja Bohosiewcz postanowiła odnaleźć w szafie strój sportowy i wrócić do aktywności fizycznej. Aktorka odważyła się na szczere wyznanie - ćwiczenia nie zawsze przynoszą jej frajdę.

Maja Bohosiewicz nie ma problemu, aby przyznać się, że coś nie sprawia jej przyjemności. Aktorka wyznała na Instagramie, że nie jest fanką... ćwiczeń - czego kompletnie nie widać po jej figurze. Maja zdradziła, że do aktywności fizycznej najbardziej motywuje ją jej trener, który czuwa nad ćwiczeniami w grafiku gwiazdy.

 

Maja Bohosiewicz nie przepada za treningami

Chociaż sylwetka aktorki nie budzi żadnych zastrzeżeń, Bohosiewicz przyznaje, że przestrzeganie reguł, dotyczących aktywnego trybu życia nie zawsze jest jej po drodze. Gdyby nie trener personalny, który umie przekonać i dopingować Maję do ćwiczeń, gwiazda z pewnością miałaby jeszcze większe opory:

Moja ulubiona seria zdjęć. Większość moich zdjęć w „super formie” to niezła pozowanka. A dzisiaj przysięgam sobie, że już nigdy nie będę jadła tostów w nocy. Jak ja nienawidzę ćwiczyć

- dodała we wpisie Maja. Czasem każdy ma problemy z motywacją. Ważne, aby znaleźć coś lub kogoś, kto pomoże nam zebrać siły i wziąć się do pracy. Bohosiewicz mimo niechęci stanęła na wysokości zadania i sumiennie odbyła zajęcia pod okiem swojego trenera personalnego.

Jak skutecznie zmotywować się do treningów?

Przede wszystkim skupmy się na tym, że ćwiczenia są dla nas - do poprawienia samopoczucia, akceptacji swojego ciała, wzmocnieniu kondycji, dla zdrowia. Jeżeli brakuje nam motywacji wypróbujmy metodę małych kroczków - nie wszystko osiągniemy od razu, a każdy sukces, nawet ten najmniejszy, powinien nas cieszyć. Pomyślmy nad zajęciami w grupach (na czas koronawirusa - zajęciach online); wspólny zespół, któremu przyświeca ten sam cel może nam pomóc przemóc się i zmobilizować się do dołączenia do treningów. Dla Mai najskuteczniejszą metodą okazały się zajęcia pod okiem z trenerem personalnym - być może dla kogoś z nas również będzie to najlepsza droga do wymarzonej sylwetki.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz ujawnia, jak wygląda jej trening na siłowni
Więcej o:
Copyright © Agora SA