Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym sukcesem swojej aplikacji

Anna Lewandowska po raz kolejny podzieliła się z fanami na Instagramie, jak dużą popularnością cieszy się stworzona przez nią aplikacja Diet & Training by Ann. Liczba jej użytkowników rośnie w zaskakującym tempie. Tego nie spodziewała się nawet sama Ania!
Zobacz wideo

Anna Lewandowska nie zwalnia swojego zawodowego tempa nawet na moment. Żona Roberta Lewandowskiego nieustannie podejmuje się nowych projektów oraz rozwija biznesy, które już stworzyła. Trenerka nieustannie udowadnia, że naprawdę ma głowę do biznesów i wręcz perfekcyjnie łączy obowiązki mamy, trenerki oraz bizneswoman. Wszystkie projekty oraz pomysły Ani cieszą się ogromną popularnością, jednak w ostatnim czasie to aplikacja dietetyczno- treningowa Diet&Training by Ann wiedzie prym wśród fanów trenerki.

Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym sukcesem aplikacji Diet & Training by Ann

Jeszcze niedawno, Anna Lewandowska podzieliła się z fanami na Instagramie radością, którą wywołała u niej informacja dotycząca ilości użytkowników korzystających z jej aplikacji - wówczas było to aż pół miliona. Trenerka nieustannie rozwija swoją aplikację, uzupełniając ją o nowe treningi oraz plany dietetyczne. Nie trzeba więc było długo czekać na kolejny sukces Diet & Training by Ann. 

Anna Lewandowska ogłosiła właśnie, że liczba użytkowników aplikacji Diet & Training by Ann wzrosła do 600 tysięcy! Szczęśliwa żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się tą nowiną na swoim instagramowym profilu.

-"Uwaga, terapia szokowa!?? Wczoraj wieczorem dostałam informację, że liczba osób, które skorzystały z mojej aplikacji @diet_train_by_ann dobija do... AAAAAA!! 600 000!!! Niewiarygodne! Zapowiada się cudowny dzień! Zaczynam treningiem!" - napisała w poście Anna Lewandowska. 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych słów od fanów:

Obstawiam przynajmniej milion do końca roku :) kto by nie chciał ćwiczyć z tą cudowna aplikacja
Aplikacja jest cudowna! Nigdy nie mogłam przekonać się do ćwiczeń w domu, a z Tobą Aniu codziennie dajemy czadu!
Zasłużone brawa! Sama aplikacja, plan diety i treningi przeszły moje najśmielsze oczekiwania i namawiam wszystkich, żeby również skorzystali! Życzę jak najwięcej kolejnych tysięcy zadowolonych klientów!
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.