Gotuj z Baby by Ann. Anna Lewandowska stworzyła książkę z przepisami dla dzieci

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się kolejną niespodzianką dla swoich fanów. Tym razem to będzie uczta dla najmłodszych, czyli nowa książka z przepisami dla dzieci. Trenerka zapewnia, że przy powstawaniu przepisów nikt nie ucierpiał i wszyscy mają się dobrze.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska odkąd została mamą, poszerzyła zakres swojej działalności również o tę dla najmłodszych. Portal Baby by Ann ruszył dokładnie 4 maja 2018 roku z okazji pierwszych urodzin Klary Lewandowskiej. Od tego momentu stale się rozwija, a niektóre formaty są uwielbiane takie jak "Wywiadówka", czy 'Sztuki walki" są uwielbiane przez czytelników. 

Trenerka, widząc zapotrzebowanie na treści dla najmłodszych i te ułatwiające życie ich rodzicom postanowiła stworzyć coś, na co wszyscy czekali, czyli książkę z przepisami dla dzieci. 

- "Przez cały ostatni rok intensywnie nad nią pracuję (pisałam, gotowałam, eksperymentowałam, testowałam, angażowałam do tego rodzinę i przyjaciół - spokojnie wszyscy żyją i mają się baaardzo dobrze!) I voila! Udało się! Nowa książka! Tym razem z przepisami dla dzieci - GOTUJ Z BABY BY ANN.  Mnóstwo sprawdzonych, zdrowych i pysznych przepisów dla najmłodszych, a także cenne wskazówki kiedy, jaki pokarm wprowadzać - w pigułce. Przy małym dziecku szkoda tracić czas na szukanie, kiedy wszystko może być w jednym miejscu. Wkrótce podam Wam nieco więcej szczegółów. Praca wre!" - napisała pod zdjęciem z dziećmi, przyjaciółmi i rodziną. 

 

W książce znajdzie się ponad 100 przepisów na zdrowe dania dla dzieci. Na razie nie wiemy, kiedy gotowa książka ujrzy światło dzienne, ale możemy być pewni, że okaże się prawdziwym hitem. Świadczyć o tym mogą, chociażby komentarze pod zdjęciem. 

No to czekamy na szczegóły. Gotowanie dla maluchów to prawdziwe wyzwanie, bo musi być zdrowo, ale jeszcze do tego musi przypaść do gustu. 
Świetnie, nie mogę się doczekać, brakowało takiej książki. Codziennie mam dylemat co gotować dla córki, żeby było zdrowo i niskokaloryczne, ale nie ubogo, ona rośnie, pływa, chodzi na tenisa. Jestem pewna, że ta książka jest dla nas.

- komentowali fani. 

My również jesteśmy ciekawi efektów. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Burzyńska opowiada jaką szefową jest Anna Lewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.