Katarzyna Burzyńska opowiada jaką szefową jest Anna Lewandowska

Anna Lewandowska już nie tylko sama dla siebie jest szefową, ale również dla innych. Katarzyna Burzyńska na co dzień pracująca w Baby by Ann opowiada o tym jak pracuje się z żoną Roberta Lewandowskiego.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska stworzyła Baby by Ann 

"Mamy dla mam" pod takim hasłem działa portal Anny Lewandowskiej Baby by Ann. Trenerka została mamą już jakiś czas temu. Z tej okazji postanowiła stworzyć portal, którego jak twierdziła do tej pory w Polsce nie było. Już po krótkim czasie okazało się, że to kolejny sukces gwiazdy. 

Tym razem jednak Lewandowska nie mogła robić tego sama. Baby by Ann to cała redakcja, która prowadzona na co dzień jest przez Agnieszkę Wesołowską. Jedną z dziennikarek pracujących u Ani jest również Katarzyna Burzyńska, która w jednym z wywiadów opowiedziała o tym jaką szefową jest żona Roberta Lewandowskiego. 

 

Katarzyna Burzyńska zdradza jaką szefową jest Anna Lewandowska 

Katarzyna Burzyńska to doświadczona dziennikarka, która przez lata swojej pracy pracowała w wielu miejscach. Kasia jest też mamą. Swoją wiedzą dzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. To dostrzegła Anna Lewandowska, ale jak zaczęła się ich prawdziwa współpraca? 

To przeznaczenie. Połączyło nas macierzyństwo, połączyły nas dzieci, połączyła nas wspólna energia i oby trwało jak najdłużej, bo to jest bardzo przyjemna współpraca. Wpadłyśmy na siebie na Instagramie i to wszystko się zbiegło z czasem, kiedy ja zostałam mamą, za chwilę Ania nią została rok później i to takie matczyne tematy. Kobieta z kobietą zawsze znajdzie wspólny język, a matka z matką jeszcze łatwiej - mówiła Burzyńska w wywiadzie dla Jastrząbpost.pl.

Zapytana o to jaką szefową jest Lewandowska odpowiedziała tak: 

Współpracuje mi się z Anią bardzo dobrze, bo Ania na takiej płaszczyźnie zawodowej jest profesjonalna, pełna pomysłów, totalnie zwariowana. Wymyśli sobie coś teraz, za 3 sekundy to już się dzieje. Jest niezwykle inspirująca i kreatywna i myślę, że na przestrzeni tych kilkunastu lat w biznesie, gdzie funkcjonuję i pracuję, to jest pierwsza kobieta, którą poznałam i mogę powiedzieć z radością i z czystym sumieniem, że to jest osoba, która mnie naprawdę inspiruję. Poza tym jest super, po prostu fajna, normalna, skromna. Ciekawa ludzi. Bardzo pomagająca i pomocna, i taka zabiegająca o innych, troszcząca się o innych więc to jest super. Mało jest takich prawdziwych ludzi w tym świecie, a to jest rzadkość. To jest taki dobry duch.

Jak widać ich współpraca układa się naprawdę dobrze. Efekty też widać na platformie, gdzie Kasia rozmawia z gwiazdami o macierzyństwie. Fani uwielbiają jej cykl "Wywiadówka". 

Spodziewaliście się, że Anna Lewandowska jest taką szefową? 

 

Ania Lewandowska otwiera kolejny biznes. Musiało to nastąpić prędzej czy później. Czy i to okaże się prawdziwą żyłą złota?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.