Na jakie słodycze Anna Lewandowska pozwala córce? Klara jadła je łyżeczką

Anna Lewandowska zabrała swoją córkę Klarę na obóz do Dojo Stara Wieś. Na jednym ze zdjęć, które opublikowała widać, jak dziewczynka zajada się słodyczami. Na co pozwoliła jej mama?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska z wykształcenia jest dietetyczką. Zdrowy styl życia nie jest jej obcy. Możemy nawet powiedzieć, że dzięki niej część osób w Polsce zaczęła, zwracać większą uwagę na to, co ląduje na ich talerzach. Trenerka dba nie tylko o innych, ale również o swoją rodzinę, szczególnie męża Roberta Lewandowskiego. 

Swego czasu, kiedy promowała kulki mocy i batony, wielu uważało, że to właśnie dzięki nim Robert Lewandowski strzela tyle bramek w Bundeslidze. Czy tak rzeczywiście było? Ciężko stwierdzić, ale na pewno takie przekąski są zdecydowanie zdrowsze niż zwykłe batony. 

Choć niektórzy uważają, że Anna Lewandowska czasem przesadza, bo robienie pączków z batatów, w życiu ich nie zastąpi, to mimo wszystko miłośników jej zdrowych przepisów i produktów jest zdecydowanie więcej. Kiedy Lewandowska zaczynała, proponowała swoje przepisy na blogu, teraz odkąd istnieje marka Foods by Ann ,wiele z nich można kupić w tym sklepie. 

Lewandowska dba również o dietę swojej córki Klary Lewandowskiej. Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć, co dziewczynka je na śniadanie, obiad czy kolację. Okazuje się, że Klara pozwala sobie również na małe przyjemności w diecie dwulatki. Na jakie? Oczywiście zdrowe! 

Klara Lewandowska zajada się musem kokosowym 

Anna Lewandowska na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z córką. - "Moje małe wsparcie na camp by Ann" - napisała. My jednak większą uwagę zwracamy na to, co dziewczynka je łyżeczką. Chodzi oczywiście o mus kokosowy Foods by Ann, który swego czasu był absolutnym hitem wśród miłośniczek zdrowego stylu życia. 

 

Jak wiadomo, żywienie dzieci jest niezwykle ważne już od pierwszych miesięcy życia. Anna Lewandowska doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Klara od najmłodszych lat uczona jest zdrowych nawyków żywieniowych, ale jak widać, mama czasem pozwala jej na małe przyjemności, które oczywiście są zdrowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.