Anna Lewandowska wspomina dzieciństwo: "Kiedy gluten był jeszcze zdrowy"

Anna Lewandowska z okazji Dnia Dziecka na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Z pewnością fotka wielu zaskoczyła, bo Ania je na niej... gluten. Podpis pod zdjęciem bardzo rozbawił jej fanów.
Zobacz wideo

Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd opublikowało swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Również Anna Lewandowska postanowiła wstawić stare zdjęcie, na którym jest jeszcze małą dziewczynką. Zdjęcie mocno zaskoczyło jej fanów, bo Lewandowska od dobrych kilku lat podkreśla, że gluten to coś, co niej jest nam do życia potrzebne, a w niektórych przypadkach nawet szkodzące. Jak wyglądała mała Ania? 

 

- "Wszyscy jesteśmy dziećmi w środku" - napisała pod zdjęciem. 

Kiedy gluten był jeszcze zdrowy.

- dodała chwilę później. 

Większość z fanów od razu podłapała jej poczucie humoru i gratulowała dystansu. Inni zaś zwrócili uwagę na coś zupełnie innego, a mianowicie na kolor jej włosów. Zosia Ślotała skomentowała: - "Blondi! Nie wierzę!!!", na co Ania odpisała jej: -"No przecież mówiłam Ci". Teraz już wiadomo po kim Klara Lewandowska, ma blond kręcone włoski. 

Jedna z obserwatorek poszła nawet o krok dalej i napisała: - "Teraz już wiemy, jak wygląda Klara", na co Ania odpisała tylko: - "Haha". Nie da się ukryć, że Lewandowska była naprawdę słodkim dzieckiem. 

Trenerka z okazji dnia dziecka 1 czerwca w Gdańsku zorganizowała event Baby by Ann dla dzieci i rodziców, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. 

- "Dzisiaj wszyscy jesteśmy dziećmi. Kochani, pierwszy event @babybyann za nami, a ja jeszcze nie mogę wyjść z podziwu dla naszych małych uczestników, którzy tak ochoczo brali udział, we wszystkich przygotowanych specjalnie dla nich atrakcjach. Nie ukrywam wzruszenia. Tyle szczęścia, uśmiechu i radości w jednym miejscu, skąd tyle pozytywnych emocji? Ze sportu oczywiście. Pierwszy raz od ponad dwóch lat poprowadziłam trening karate, w moim tak ukochanym kimono, to było to !!! Niesamowite przeżycie i powrót do korzeni. Dziękuję Wam za niesamowicie pozytywną energię i tak liczną obecność.
Obiecuję, że na kolejny event będzie więcej biletów (mieliśmy ograniczoną ilość miejsc, a tyle chętnych osób). Raz jeszcze życzę wszystkim maluchom i ich rodzicom cudownego Dnia Dziecka "- napisała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.