tatuaże

Więcej o:

tatuaże

• Nazistowskie tatuaże podczas walki o mistrzostwo Włoch! Skandal na ringu

przyznaje, był bardzo zdziwiony, gdy po raz pierwszy zobaczył tatuaże swojego rywala. - Kiedy wszedłem na ring i zobaczyłem te tatuaże, po raz kolejny byłem w szoku. Włoska Federacja Boksu powinna wiedzieć zawczasu, że ich pięściarz ma takie sympatie. Mowa nienawiści powinna być karana przez

• On już wie! Tatuaż bohatera Sheriffa Tyraspol mówi wszystko

. minucie, kiedy to Karim Benzema wykorzystał rzut karny. Ostatnie słowo należało jednak do gości. W 90. minucie Sebastien Thill pięknym strzałem zapewnił Sheriffowi zwycięstwo 2:1. Wymowny tatuaż bohatera Sheriffa Dzięki temu trafieniu 16-krotny reprezentant Luksemburga stał się pierwszym piłkarzem z

• Zdjęcia Tymoteusza Puchacza wywołały burzę. Jest reakcja piłkarza

, ani Pawła Wszołka. Po meczu w sieci wybuchła burza wokół pierwszego z nich. Były zawodnik Lecha Poznań wrzucił na Instagram kilka zdjęć. Na pierwszym z nich stoi obok trzech kolegów w bluzach Lecha, na innym pozuje bez koszulki w trakcie robienia kolejnego tatuażu. Niefortunny czas publikacji posta

• 10 najlepszych tatuaży ciach

10. Janne Ahonen Co prawda ogromne tatuaże zajmujące niemal całą powierzchnie skóry na ręce nie są tym, co Ciacha lubią najbardziej, ale fińskiemu (byłemu już niestety) skoczkowi taki tatuaż po prostu pasuje

• Tymoteusz Puchacz jednoznacznie o swojej sytuacji w klubie

Bayernem Monachium (2:5) Puchacz opublikował zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki w trakcie robienia kolejnego tatuażu. Obrońca skorzystał z okazji, aby ponownie odnieść się do całej sprawy. "Przyjechał do mnie tatuator do Berlina, podziarał mnie w mieszkaniu, miał cały sprzęt ze sobą. Tatuaże to