Schudł 80 kg, a blizny zakrył tatuażami. Teraz jest modelem

Takie historie tylko w filmach? Nic podobnego. Kevin Creekman przez lata zmagał się ze sporą nadwagą. Mężczyzna postanowił wziąć się za siebie i teraz odnosi sukcesy w modelingu. Poznaj jego historię.
Zobacz wideo

Kevin Creekman schudł 80 kg i został modelem 

Kevin Creekman do niedawna ważył jeszcze 80 kilogramów więcej. Dwa lata temu jego waga pokazała 150 kg i to był przełom w jego życiu. Mężczyzna nie lubił swojego wyglądu, miał problemy ze zdrowiem. Kiedy to wszystko tak bardzo się nawarstwiło postanowił zadbać o siebie i zmienić swoje życie. Jego obecny styl życia nie przypomina już tego sprzed lat. 

 

Po tym jak Kevin zrzucił ponad połowę siebie na jego ciele zostało sporo śladów dawnej wagi, czyli obwisła skóra. Mimo ćwiczeń i diety nie był wstanie pozbyć się nadmiaru skóry. Tutaj z pomocą przyszedł mu zabieg u chirurga plastycznego. Niestety jego blizny nie były zbyt estetyczne, ale Kevin wpadł na genialny pomysł. 

Dzięki drobnym zmianom schudła 20 kg i teraz jest trenerką

Tym pomysłem było wytatuowanie większości ciała. Ponadto zapuścił modną brodę i zaczął się inaczej ubierać. Po jakimś czasie jego konto na Instagramie obserwowało już ponad 400 tysięcy fanów. Na co dzień zajmuje się modelingiem (co wcale nas teraz nie dziwi), a także jest aktorem. 

 

Jak widać jedna decyzja o schudnięciu okazała się być szansą dla Kevina na nowe, lepsze życie. Kobiety wzdychają na jego widok i nie dowierzają, że mógł tak kiedyś wyglądać. Jego przykład po raz kolejny udowadnia, że ciężka praca i determinacja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. 

 

Zrezygnowała tylko z jednej rzeczy i schudła 15 kg w 4 miesiące

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.