Maja Sablewska pokazała na Instagramie bardzo odważne zdjęcie. Zobacz, czy ma się czym pochwalić

Maja Sablewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Przykłada wielką wagę do jakości zamieszczanych na swoim profilu zdjęć. Szczególnie tych, w których pokazuje nagie ciało. Tym razem nie było inaczej!

Maja Sablewska ma na Instagramie ponad 320 tys. followersów

Każde zamieszczane przez nią zdjęcie spotyka się tam z wielkim entuzjazmem. Nic dziwnego. Na wszystkich fotkach wygląda zjawiskowo, jest wspaniale ubrana, uczesana i umalowana. A same zdjęcia są małymi dziełami sztuki, wykonywanymi w niebanalnych miejscach. Brawo!

Fani podejrzewają, że Maja Sablewska ma anoreksję. Ta odpowiada, ale nie takiej odpowiedzi się spodziewaliście

Na Instagramie obserwuje Maję Sablewską ponad 320 tys. osóbNa Instagramie obserwuje Maję Sablewską ponad 320 tys. osób instagram.com/sablewska

Maja Sablewska jest doradcą wizerunkowym

Doskonale wie, że to zobowiązuje. Musi wyglądać nienagannie. Jej poszczególne stylizacje, którymi chwali się na Instagramie i które możemy podziwiać w TV tworzą spójny, nieco chłopięcy, rockandrollowy look. 

Maja Sablewska pokazała bardzo chudy brzuch. Fani komentują "Kup sobie coś do jedzenia". Jest źle?

Maja Sablewska zachwyca na Instagramie profesjonalnymi, wysmakowanymi zdjęciamiMaja Sablewska zachwyca na Instagramie profesjonalnymi, wysmakowanymi zdjęciami instagram.com/sablewska

Maja Sablewska ma nienaganną sylwetkę

Chętnie chwali się na zdjęciach swoją figurą. Nic dziwnego, jest ona efektem ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Choć Maja ma już 38 lat, wcale nie wygląda na swój wiek, a sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka. Gwiazda zwykle nie nosi skąpych, obcisłych ubrań, ale wie jak podkreślić atuty swojej sylwetki.

Maja Sablewska coraz częściej odsłania swoje ciało na zdjęciach. Efekty intensywnych treningów widać gołym okiem

Maja ma piękną sylwetkę, którą chętnie się chwali na zdjęciachMaja ma piękną sylwetkę, którą chętnie się chwali na zdjęciach instagram.com/sablewska

Maja Sablewska ma imponującą kolekcję tatuaży

Poza modą, wielką miłością Mai są tatuaże. Ma ich całkiem pokaźną kolekcję. Chętnie chwali się fotkami nowych "nabytków" i inspiruje tym samym innych. Subtelna róża między piersiami wygląda bardzo kobieco i zmysłowo! Pozostałe tatuaże Mai również nie mają w sobie nic wulgarnego i tandetnego. 

Naga Maja Sablewska kusi na Instagramie "Troszkę przesadzasz. Takie zdjęcia nie są odpowiednie do udostępniania dla wszystkich"

Maja Sablewska chętnie na Instagramie chwali się tatuażamiMaja Sablewska chętnie na Instagramie chwali się tatuażami instagram.com/sablewska

Maja Sablewska pokazała pupę

Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie,Maja pokazała naprawdę sporo, ale jak widać - jest się czym pochwalić: piękna, kobieca, smukła sylwetka pokryta tatuażami. Nie wszystkim fanom to się jednak spodobało. Między pozytywnymi komentarzami, pełnymi uznania, pojawiły się też słowa ostrej krytyki. 

Nie uwierzycie, jaki ta gwiazda ma brzuch. Zazwyczaj ukrywa sylwetkę pod modnymi, obszernymi ubraniami

Maja Sablewska pokazała pośladkiMaja Sablewska pokazała pośladki instagram.com/sablewska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.