Dość fałdek pod pachami. Oto ćwiczenia, które pomogą ci się ich pozbyć

Zakładasz stanik sportowy, a nad nim wylewają się faudki. To samo dzieje się, kiedy chcesz założyć obcisłą sukienkę? Mamy na to sposób! Poznaj ćwiczenia na ten obszar twojego ciała.

Odchudzanie FULL BODY WORKOUT

Większość kobiet na siłowni skupia się na wzmacnianiu takich partii, jak pośladki i brzuch. Zapominając o takich partiach, jak plecy. Silne mięśnie pleców są nie tylko kluczowe dla ogólnego wyglądu, ale są również najlepszą obroną przed bólem kręgosłupa i złą postawą przez wiele lat. Tymi ćwiczeniami wzmocnisz plecy i spalisz tkankę tłuszczową. 

1. Burpees

To jedno trudniejszych ćwiczeń fitnessowych. Wymaga włożenia dużej ilości energii w jego wykonanie. Rozgrzeje Cię, wspomoże spalani tkanki tłuszczowej, a także wzmocni mięśnie nóg, ramion i klatki piersiowej. Wykonuj burpees w 3 rundach po 45 sekund. 

BurpeesBurpees Pinterest

2. Odwodzenie hantli w opadzie tułowia

Chwyć dwie hantle i usiądź na ławce i pochyl tułów do przodu.Pamiętaj o utrzymywaniu wyprostowanej sylwetki. Następnie unoś i opuszczaj ręce, lekko zgięte w stawach łokciowych, nie wyżej niż wysokość barków. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń.

Zobacz:  Jak duże ciężary musisz podnosic, by rosły ci mięśnie?

Trening pleców na siłowniTrening pleców na siłowni Pinterest

3. Ściąganie drążka do klatki piersiowej na wyciągu

Chwyć drążek oburącz na szerokość barków. Następnie siedząc z wyprostowanymi plecami ściągnij drążek do klatki piersiowej napinając plecy i ściągając łopatki. Wykonaj 3 serie po 15 powtórzeń.

Trening pleców na siłowniTrening pleców na siłowni Pinterest

4. Prostowanie przedramion na wyciągu górnym 

Odwróć się tyłem do wyciągu górnego. Chwyć za linowy uchwyt wyciągu oburącz nad głową. Następnie prostując jedynie przedramiona ściągnij wyciąg przed siebie. Powtórz 15 razy w 3 seriach. 

Zobacz: Trening pupy dopasowany do kształtu twoich pośladków

Trening pleców na siłowniTrening pleców na siłowni Pinterest

5. Pajacyki

To świetne ćwiczenie na spalanie tkanki. Jeśli chcesz pozbyć się fałdek, dodaj je koniecznie do swojego planu. Zrób 3 serie pajacyków po 1 minucie. 

Robiłam codziennie pajacykiRobiłam codziennie pajacyki Way Of Blonde

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.