"Total Fat Burner" z Gosią Gałkowską. Trening dla odważnych. To będzie kilkanaście intensywnych minut

Gosia Gałkowska przedstawiła jeden ze swoich ulubionych zestawów. Trenerka podzieliła się ćwiczeniami, które szybko pomogą spalić kilkaset kalorii. Nie każdy da radę wykonać ten trening od razu!

Gosia Gałkowska zawsze umieszcza na swoim Instagramie propozycje treningowe dopięte na ostatni guzik. Jej nowa propozycja przyda się każdemu, kto szuka ćwiczeń, które w krótkim czasie pozwolą spalić dużą liczbę kalorii. Jest jednak jeden haczyk; to naprawdę ogromny wycisk, który wymaga prawdziwego samozaparcia. Jakie ćwiczenia przygotowała Gosia dla swoich obserwatorów?

 

Total Fat Burner Gosi Gałkowskiej

Trenerka radzi, aby podane ćwiczenia wykonać w trzech lub pięciu rundach, starając się przy tym nie robić zbyt długich przerw pomiędzy kolejnymi powtórzeniami. Między rundami możemy odpocząć maksymalnie do pięciu minut. Jak wygląda plan treningu?

Ćwiczenie 1 - 20 powtórzeń

Rozstaw stopy szerzej, niż na szerokość ramion, a następnie zrób wyskok, rozkładając wyprostowane ręce na boki. Wyląduj na podłożu w przysiadzie, a ręce zbliż do klatki piersiowej. Podaną liczbę powtórzeń postaraj się wykonać bez robienia przerw.

Ćwiczenie 2 - 20 powtórzeń

Pochyl tułów lekko do przodu i przykucnij. Następnie przeskakuj z nogi na nogę, zachowując ugięte kolana. W momencie, gdy uginasz lewą nogę i przenosisz na nią ciężar ciała, prawą wyprostują z tyłu, przekładając ją za lewą nogę. 

Ćwiczenie 3 - 20 powtórzeń

Powtórz pozycję pierwszą.

Ćwiczenie 4 - 10 powtórzeń

Tym razem mamy do wykonania klasyczne pompki.

Ćwiczenie 5 - 10 powtórzeń

Przechodzimy do ulubionego ćwiczenia wszystkich wielbicielek spalania kalorii, czyli burpees. Gosia zmodyfikowała jednak tę pozycję; w momencie powrotu z wyskoku do figury wyjściowej przechodzimy do leżenia na plecach, wykonujemy jeden brzuszek i wracamy do klasycznego podporu.

Ćwiczenie 6 - 10 powtórzeń

Zacznij od klęczenia, z rękami znajdującymi się na wysokości klatki piersiowej. Następnie wyskokiem przejdź do przysiadu. Później odstaw po kolei lewe i prawe kolano na podłoże i ponów całe ćwiczenie.

Ćwiczenie 7 - 10 powtórzeń

Podciągamy proste nogi w zwisie na drążku.

Ćwiczenie 8 - 20 powtórzeń, po 10 na każdą stronę

Podciągamy nogi w górę, zginając kolana i przyciągając je raz do prawego, raz lewego ramienia.

Ćwiczenie 9 - pięciominutowy bieg

To już ostatni punkt programu. Biegnij w swoim tempie i pamiętaj, by dać z siebie wszystko.

Zobacz wideo Gosia Gałkowska pokazała trening na nogi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.