Maja Bohosiewicz i Olga Frycz ćwiczą razem na wakacjach. "Turboodchudzające treningi są super"

Maja Bohosiewicz i Olga Frycz wypoczywają razem w Tajlandii. Aktorki nie marnują czasu i biorą sie za treningi. Na Instastories gwiazd pojawiły się nagrania, w których możemy zobaczyć, jakie ćwiczenia wykonują.

Maja Bohosiewicz i Olga Frycz od wielu lat razem jeżdżą na wakacje. Aktorki pokazują, jak można produktywnie wykorzystać czas wolny - forma sama się nie zrobi. Bohosiewicz i Frycz wykorzystują energię na intensywne treningi.

Zobacz wideo

Maja Bohosiewicz i Olga Frycz trenują razem na wakacjach

Aktorki stwierdziły, że "pupa sama się nie zrobi"; po wielu poszukiwaniach znalazły  zachęcająco wyglądające treningi na platformie Youtube, który pozwala na spalenie aż 600 kalorii. Oprócz ćwiczeń, piękne krajobrazy zachęcają do wędrówek i korzystania z pięknej pogody:

Nie ma, że boli. Codziennie biegamy po plaży i kończymy w oceanie albo robimy treningi z Youtube'a, potem siup do basenu i kilka długości. Jest robota do zrobienia, więc jedziemy z tym tłuszczem 

- komentuje na Instastories Olga. Na wrzuconych nagraniach widzimy proste, ale skuteczne ćwiczenia, które bez problemu możemy powtórzyć samodzielnie w domu. Treningi gwiazd zawierają wiele popularnych elementów: wykroki, pompki, plank, trucht w miejscu, wiele ćwiczeń rozciągających. Podobne rezultaty może Ci przynieść nasz trening "turbospalania". Jeśli chcesz wiedzieć, jak go wykonać, zobacz nasze wideo:

 

Zaprezentowane przez gwiazdy ćwiczenia nie tylko pomogą w szybkim zrzuceniu zbędnej tkanki tłuszczowej, lecz także wzmocnią nasze ciało, poprawią kondycję, a także pomogą w wyrzeźbieniu płaskiego brzucha

Olga Frycz miała kłopoty z powrotem do formy po ciąży

Aktorka często wspominała, że w trakcie ciąży sporo przytyła, a po urodzeniu dziecka miała problem, aby wrócić do dawnej figury. Olga na początku starała się tym nie przejmować i cieszyć się z macierzyństwa. Później dodatkowe kilogramy zaczęły jej przeszkadzać:

Jest mi miło czytać wiadomości i komentarze od Was, że fajnie wyglądam po ciąży, że dodatkowe kilogramy mi służą, że szanujecie,że nie katuje się od razu treningami, dietami i fit życiem a przez to poświęcam się w 100 procentach macierzyństwie. To bardzo miłe ale...no właśnie, ale! W ciąży przytyłam bardzo serio

- wyznała kilka miesięcy temu aktorka na Instagramie. Zła passa najwyraźniej minęła - aktorka wygląda bardzo szczupło. Frycz, aby zrzucić zbędne kilogramy zaczęła uczęszczać na zajęcia z boksu tajskiego, który, jak widać, przyniósł doskonałe efekty.

Maja Bohosiewicz trenuje na siłowni. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA