Monika Mrozowska wybrała się z dziećmi na narty. Jej córki są już duże! Podobne do mamy?

Monika Mrozowska wybrała się z dziećmi w góry. Pochwaliła się zdjęciem z wyciągu.

Monika Mrozowska pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z wyciągu górskiego. Wybrała się na narty razem z dwójką swoich dzieci. Wszyscy wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Aktorka złożyła także swoim obserwatorom życzenia świąteczne i przyznała, że ubieranie choinki jeszcze przed nimi. 

Monika Mrozowska z dziećmi na nartach

Monika Mrozowska to aktorka, która swoją karierę zaczynała w popularnym serialu "Rodzina zastępcza". Gwiazda od wielu lat aktywnie udziela się w sieci. Dawniej prowadziła własnego bloga (ostatni wpis pojawił się w 2014 roku), a obecnie systematycznie dodaje wpisy w mediach społecznościowych. Właśnie dodała jeden z nich, na którym pochwaliła się świątecznym wypadem w góry. Widzimy, że pogoda dopisała. 

 

Monika Mrozowska wyjechała z dziećmi w góry najprawdopodobniej po to, by ćwiczyć swoje umiejętności jazdy na nartach. Nie wiemy, czy aktorka umie jeździć na snowboardzie. W kadrze widzimy, że w górach spadło naprawdę sporo śniegu. Jak widać, pogoda dopisała i aktorka wraz z rodziną może cieszyć się przyjemnym czasem w swoim gronie. 

Życzymy Wam wszystkim Wesołych i Spokojnych Świąt ! Z tymi, których kochacie i którzy są dla Was ważni 

- napisała. 

Zamieściła też post, w którym opowiedziała o swoich córkach:

 

Monika Mrozowska pokazywała niejednokrotnie na swoim Instagramie, że lubi prowadzić aktywny tryb życia. Niedawno chwaliła się nawet swoim treningiem jogi. Wykonuje zazwyczaj figury, które pomagają jej zachować szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Jest mamą dwójki dzieci, ale znajduje czas na praktykowanie swojego hobby. Aktorka stara się także mobilizować i zachęcać swoich obserwatorów do prowadzenia zdrowego trybu życia. Sama dba o dietę i nie ulega chwilowym zachciankom kulinarnym.  

 Także Joanna Jabłczyńska lubi ćwiczyć w terenie. Jak wyglądał ostatni trening aktorki? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.