Kinga Rusin pozuje na stoku narciarskim. Dziennikarka pokazała wysportowaną sylwetkę

Kinga Rusin udostępniła na Instagramie zdjęcie i kilka nagrań zza kulis nowej sesji zdjęciowej. Dziennikarka pozuje w oryginalnym stroju narciarskim na tle zimowego krajobrazu.

Kinga Rusin prowadzi aktywny tryb życia, a kondycję ma lepszą niż niejedna dwudziestoparoletnia kobieta. Dziennikarka podzieliła się w social mediach pierwszymi materiałami z najnowszej sesji zdjęciowej. 

 

Kinga Rusin pozuje w górach

Dziennikarka razem z ekipą TVN-u, w tym z kolegą po fachu, Piotrem Kraśko, pojechała pracować nad sesją zdjęciową, promującą nową akcję "święta z TVN". Gwiazda pozowała w ciekawym stroju narciarskim oraz ze sportowym ekwipunkiem. Trzeba przyznać, że na zdjęciach prezentowała się zachwycająco! Rusin zbliża się do 50-tki Rusin i wciąż zachwyca szczupłą, wysportowaną figurą.

Kinga Rusin zdradziła swoje sposoby na piękną sylwetkę 

Dziennikarka udzielając wywiadu dla "Świat&Ludzie" przyznała się, że nie porwał ją trend regularnego ćwiczenia na siłowni, co nie znaczy, że nie prowadzi aktywnego trybu życia. Rusin uwielbia różne sporty. Trenuje między innymi narciarstwo, jazdę konną i kitesurfing. Dodatkowo biega, kiedyś regularnie ćwiczyła tennis. Tak zróżnicowany trening przynosi świetne efekty. Dziennikarka może pochwalić się piękną talią, umięśnionym brzuchem i doskonałą kondycją.

Kinga Rusin opowiedziała o swojej diecie 

Gwiazda zdradzając swoje sposoby na szczupłą sylwetkę przyznała, że za jej figurę odpowiada przede wszystkim dieta. Od wielu lat Rusin jest na diecie wegańskiej. Wyłączyła z jadłospisu wszystkie produkty zwierzęce i pochodzenia zwierzęcego. Jej potrawy składają się z wielu zróżnicowanych warzyw i owoców, a ulubionym daniem gwiazdy są zupy-kremy, najlepiej z odrobiną świeżo wyciśniętego soku z cytryny i bazylią. Gwiazda podkreśla, że nigdy nie była na żadnej restrykcyjnej diecie -  nie wyobraża sobie ograniczenia spożywanych posiłków. Trzeba przyznać, że mimo tego wygląda zachwycająco, a dieta wegańska jej służy. 

Trening na świeżym powietrzu - zobacz ćwiczenia polecane przez Agatę Dąbrowską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.