Joanna Przetakiewicz o przyjaźni z Ewą Chodakowską: "Dobre intencje wszystko zmieniają"

Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska przyjaźnią się już od wielu lat, a w zeszłym roku nagrały nawet wspólne dvd treningowe. Ostatnio, Joanna Przetakiewicz na swoim Instagramie opowiedziała o relacji z trenerką wszystkich Polek. "Czyste, dobre intencje wszystko zmieniają" - przyznaje projektantka.
Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz poznała Ewę Chodakowską jeszcze zanim trenerka osiągnęła tak wielki sukces i stała się najpopularniejszą trenerką w Polsce. Dyrektor kreatywna domu mody La Mania, kiedy tylko ma okazję trenuje pod okiem Ewy Chodakowskiej. Projektantka oraz trenerka pod koniec 2018 roku nagrały nawet wspólnie płytę treningiem, który nazwały "Beauty shot". - "Ewę pokochałam od pierwszego wejrzenia. Wtedy nie była jeszcze znana. Optymizm, radość, szczerość i ten apetyt na życie... Tylko w takie bliskie relacje wierzę (...). Nasz trening to coś więcej niż ćwiczenia. To trening szczęścia. 25 minut wiec każda z nas znajdzie czas" - przyznaje Joanna Przetakiewicz. 

Joanna Przetakiewicz na Instagramie o przyjaźni z Ewą Chodakowską

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że z Ewą Chodakowską łączy je niezwykle szczera i przyjacielska więź, wolna od rywalizacji, zazdrości, czy fałszu. Na swoim Instagramie, projektantka opublikowała post, w którym opisała krótko ich wyjątkową relację.

- "Intuicja wielka moc i dar nas kobiet. Nią się w życiu kieruję i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Mam siebie za całkiem mądrą babkę i wierzę, że jeśli spotykam na swojej drodze osobę, co do której mam dobre przeczucia, to sobie ufam. My, kobiety potrafimy ocenić na pierwszy rzut oka czyjś potencjał, talent, szczerość. Zwykle się nie mylimy, ale czasami dajemy sobie zaburzać ten obraz przez niewiarę, niechęć i wątpliwości innych. Ich subiektywne oceny lub zazdrość. Po co pomagać, mówić za dobrze? Jaki ja mam w tym interes? A może wcale nie jest taka idealna ? Takie domino negacji zaczyna przewracać i truć wszystkie najlepsze uczucia. Tak bardzo ich szkoda! Szkoda tracić wiarę w innych i własne przeczucia. Czyste, dobre intencje wszystko zmieniają - z tego mogą wyjść tylko dobre rzeczy. Tak stało się, gdy poznałam Ewę Chodakowską" - napisała Joanna Przetakiewicz.

Pod postem nie zabrakło komentarza trenerki:

- "Jesteś CUDEM Asieńko <3" - napisała Ewa Chodakowska.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.