Joanna Przetakiewicz przeprasza Chodakowską i Lewandowską. Za co?

Joanna Przetakiewicz 11 grudnia skończyła 51 lat. Gwiazda może pochwalić się szczupłą sylwetką, której pozazdrościć jej mogą młodsze koleżanki. W najnowszym poście przeprasza Chodakowską i Lewandowską za co?

Odchudzanie FULL BODY WORKOUT

51-letnia Joanna Przetakiewicz chwali się boskim ciałem 

Dla niej czas się zatrzymał. Joanna Przetakiewicz w tym roku skończyła 51 lat, a mimo wszystko może pochwalić się szczupłym, umięśnionym ciałem i naprawdę długimi nogami. Projektantka od lat zachwyca na salonach. Oczywiście jej figura to efekt regularnych ćwiczeń na siłowni. A jak jest z dietą u gwiazdy? Mogłoby się wydawać, że Przetakiewicz chcąc zachować taką formę musi odmawiać sobie przyjemności i być na restrykcyjnej diecie. Nic bardziej mylnego! W najnowszym poście na Instagramie gwiazda ujawniła całą prawdę. 

 

Joanna Przetakiewicz przeprasza Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską 

Pomyślicie pewnie: - za co ona je przeprasza? Już wyjaśniamy. Joanna Przetakiewicz na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie, na który je...  burgera z frytkami! 

Często pytacie mnie, jaką stosuję dietę...Muszę Was rozczarować. Moja dietą jest brak diety. Z jednym wyjątkiem. Jem tylko to, co mnie uszczęśliwia :) Staram się odżywiać zdrowo, ale kiedy nadchodzi taki dzień, w którym kuszą mnie soczystymi burgerami - nie mogę się oprzeć. Przetrwaliśmy poniedziałek, czas na nagrodę. Ps: Wybaczcie @annalewandowskahpba @chodakowskaewa <3 - podpisała zdjęcie na Instagramie. 
 

To chyba ostateczny dowód na to, że gwiazda restrykcyjne diety, posty i detoksy ma w nosie. W zamian za to stawia na aktywny i zdrowy styl życia, ale kiedy ma ochotę na coś "niedozwolonego" to po prostu to je. Takie podejście z pewnością korzystnie wpływa na jej wygląd i samopoczucie. A co na ten grzeszek odpowiedziały Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska?

Hehe @joannaprzetakiewicz kochana przy Twoim stylu życia... Raz na jakiś czas to nawet nie grzech - skomentowała Anna Lewandowska.
Kotek! następnym razem, razem idziemy na tego burgera <3 Nie mam nic przeciwko SLOW FOOD! A ten burger na FAST mi nie wygląda. Zdrowa dieta to smaczne, pełnowartościowe i nieprzetworzone produkty <3 Ty jesteś CAŁE ŻYCIE NA ZDROWEJ DIECIE - dodała Ewa Chodakowska.
 

Zaskoczeni?  

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.