Skąpo ubrana Joanna Przetakiewicz tańczy z Ewą Chodakowską. Przyjaciółki nagrały klip

Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska przyjaźnią się od lat. W ostatnim czasie pokazują się razem coraz częściej. Panie nagrały nawet razem płytę treningową. Okazuje się, że nie tylko płytę, ale również klip.

Joanna Przetakiewicz nagrała płytę z Ewą Chodakowską 

Ewa Chodakowska nagrywała już płytę treningową ze swoimi obserwatorkami, ale po raz pierwszy zaprosiła do współpracy również swoją przyjaciółkę, Joannę Przetakiewicz. Ich trening nosi nazwę "Beaty Shot" i jest skierowany do wszystkich kobiet, które chcą wysmuklić i ujędrnić swoje ciało. Trening trwa zaledwie 25 minut, więc według trenerki każdy znajdzie czas w ciągu dnia na jego wykonanie.

 

Na Instagramie obu pań co jakiś czas pojawiają się wspólne zdjęcia z nagrań. Niedawno pojawiło się także zdjęcie, pod którym trenerka napisała, że nie tylko nagrały razem płytę, ale również klip. 

Oprócz materiału treningowego nagrałyśmy z Asią clip .. z wcześniej ustalonego przez nas scenariusza i choreo wyszły nici.. nie dało się nad nami zapanować.. za to wyszedł spontan.. freestyle.. dużo śmiechu, rozmów, tańca i beztroski..[...] - napisała pod postem. 

Klip póki co nie ujrzał światła dziennego, a Chodakowska w poście dodała, że jak się odważy to go wrzuci. Joanna Przetakiewicz pokazała jednak mały zwiastun tego czego możemy się spodziewać. 

Ewa Chodakowska tańczy z Joanną Przetakiewicz 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy przyjaciółki nagrały także klip, który póki co nie został nigdzie opublikowany. Przetakiewicz na swoim Instagramie dodała jednak filmik, który może być małą zapowiedzią tego czego możemy się spodziewać. Trzeba przyznać, że stylizacja projektantki jest bardzo odważna, bo tańczy ona w naprawdę kusych majtkach. Joanna w tym roku skończy 51 lat, a figurę ma jak nastolatka. Zobaczcie jak tańczą. 

 

Chcielibyście zobaczyć klip w całości?

Ewa Chodakowska próbuje ocieplić wizerunek organizując konkurs? "Jednak Choda dla każdego"

Afera na Instagramie. Ewa Chodakowska kłóci się z fankami. O co poszło?

 

Pamiętacie selfie Chodakowskiej i Lewandowskiej? Ewa opowiada o tym co się za nim kryje

Dociekliwa fanka pyta Ewę Chodakowską o to czy ma cellulit. Trenerka błyskawicznie odpowiada

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.