Joanna Przetakiewicz mimo tego, że ma 50 lat nadal ostro ćwiczy. Dyscyplina, na którą teraz się zdecydowała zaskakuje

Joanna Przetakiewicz w zeszłym roku skończyła 50 lat, ale mimo wieku nadal jest bardzo aktywna fizycznie. Niedawno nagrała płytę treningową z Ewą Chodakowską, a teraz pochwaliła się nowym sportem, który ćwiczy. Jakim?
Choć ma 50 lat wygląda świetnie Choć ma 50 lat wygląda świetnie www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Choć ma 50 lat wygląda świetnie

Nie da się temu zaprzeczyć. Joanna Przetakiewicz jest dowodem na to, że aktywność fizyczna doskonale wpływa na kondycję skóry,a  także hamuje procesy starzenia, bo gwiazda w ogóle nie wygląda na swój wiek. 

Regularne treningi na siłowni Regularne treningi na siłowni www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Regularne treningi na siłowni

Na jej Instagramie możemy znaleźć sporo zdjęć i filmików z siłowni. Joanna chwali się na nich, jak ćwiczy co jest inspiracja dla wielu kobiet w jej wieku, ale również młodszych obserwatorek. 

Płyta z Ewą Chodakowską Płyta z Ewą Chodakowską www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Płyta z Ewą Chodakowską

Takiego projektu jeszcze nie było. Ewa Chodakowska chętnie zaprasza na okładki swojego magazynu koleżanki z show-biznesu, ale do tej pory z żadną nie nagrała planu treningowego. Już wkrótce na jednym z jej DVD będziemy mogli zobaczyć trenującą Joannę Przetakiewicz

Udział w Azja Express Udział w Azja Express www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Udział w Azja Express

W zeszłym roku mogliśmy również oglądać projektantkę w show Azja Express. Gwiazda w programie udowodniła, że ciężkie treningi owocują w znakomitą kondycją i wytrzymałość fizyczną, która była niezwykle ważna podczas wykonywania zadań. 

Nowa miłość Joanny Przetakiewicz Nowa miłość Joanny Przetakiewicz www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Nowa miłość Joanny Przetakiewicz

Kilka dni temu gwiazda pochwaliła się nową miłością. Chodzi tutaj o... balet! Chyba nikt się nie spodziewał, że gwiazda zdecyduje się na tak wymagającą pasję, bo balet tylko z pozoru wydaje się być prosty. 

Prima Ballerina Prima Ballerina www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

Prima Ballerina

Joanna na zdjęciach wygląda świetnie! Jak widać nie ma takich rzeczy, których nie da się zrobić mając 50 lat! My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Brawo! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.