Ewa Chodakowska nagrała płytę z Joanną Przetakiewicz. Projektantka: "Ratunku!"

Ewa Chodakowska już jakiś czas temu zapowiadała "secret project" z Joanną Przetakiewicz. Większość z fanów domyśliła się, że chodzi o płytę i się nie pomylili. Teraz ujrzała światło dzienne. Co na niej znajdziemy?

Ewa Chodakowska przyjaźni się z Joanną Przetakiewicz 

Ewa Chodakowska wielokrotnie podkreślała, że zna się z projektantką od lat i od lat też się z nią przyjaźni. Ich wspólna znajomość w końcu doprowadziła do tego projektu. Joanna Przetakiewicz choć jest już po pięćdziesiątce to nadal wygląda świetnie. Gwiazda chętnie na swoim Instagramie pokazuje, jak ćwiczy i jak wygląda jej dieta. 

 

Chodakowska i Lewandowska udostępniły wspólne zdjęcie. Królowe polskiego fitnessu zamykają usta hejterom

Nowy 25 minutowy trening Ewy Chodakowskiej 

Tym razem Ewa Chodakowska przygotowała 25 minutowy trening o interesującym tytule "Beauty Shot". Trening został zainspirowany hasłem Joanny Przetakiewicz "Era kobiet". Na wideo oczywiście widzimy trenujące przyjaciółki. Zestaw ćwiczeń został przygotowany po to by ujędrnić, wysmuklić i wymodelować całe ciało. Na płycie nie znajdziemy ćwiczeń takich, w których trzeba skakać, dlatego Chodakowska z tym programem z pewnością podbije serca tych kobiet, które lubią ćwiczyć, ale niekoniecznie na najwyższych obrotach. 

Na krótkim wideo promocyjnym, które pojawiło się w sieci słychać, że trening rzeczywiście działa po komentarzach Joanny Przetakiewicz. W pewnym momencie projektantka nawet woła "Ratunku!". 

Sara Boruc na okładce "Be Active". Ewa Chodakowska pęka z dumy, jej fani niekoniecznie

Fanki Chodakowskiej zachwycone płytą, ale czy Joanną Przetakiewicz? 

Przez lata Ewa Chodakowska zebrała naprawdę szerokie grono fanek. Większość z nich jest z nią od początku, a każda kolejna płyta musi znaleźć się w ich domowej kolekcji. Przy okazji "Beatuty shot" jest dokładnie tak samo. Część jej obserwatorek już złożyła zamówienia, a kolejna pewnie wkrótce to zrobi. 

Co do Ewy Chodakowskiej ciężko się doszukać komentarzy uderzających w jej osobę, ale przy Joannie Przetakiewicz nie możemy już tego samego powiedzieć. 

Pani Przetakiewicz... osoba gardząca życiem przeciętnego Kowalskiego to żaden autorytet do naśladowania.. a projekty i współpraca z nią to żaden powód do chluby.. no chyba, że komuś imponuje cash&celebryckie życie.. - napisała jedna z obserwatorek.

Ewa Chodakowska nie pozostawiła tego bez swojej odpowiedzi i broniła Przetakiewicz jak lwica. 

Chryste! Jak znam Asie 7 lat, tak jeszcze nie widziałam, żeby kimś czy czymś gardziła.. Źródło dobrej energii i chodzący uśmiech.. Jeśli nie znasz osobiście, to siej słowa przez drobne sito, bo bezpodstawne obrażanie innych i powtarzanie bzdur za innymi jeszcze nikomu nie wyszło na dobre :( - odpowiedziała Ewa.

Obserwatorka szła jednak w zaparte. 

Nie znam osobiście i raczej nie poznam (nad czym nie ubolewam) ponieważ ta Pani ze zwykłymi zjadaczami chleba się nie zadaje... a co do oceniania innych: wystarczy przeczytać kilka wywiadów, których udzieliła między innymi na łamach Vivy, żeby wyrobić sobie opinie o jej podejściu do życia i drugiego człowieka...nigdy nie zapomnimy o jej "bólu kupowania mebli w IKEA" i podobnych trudach losu. Tak więc sorry Ewa, ale nie.. o innych bzdurnych programach telewizyjnych, w których brała udział nie wspominając, a w których zasłynęła głównie z rzucania na okrągło mięsem... Dla mnie to nie jest żaden autorytet niestety... - napisała.

Trenerka postanowiła raz jeszcze odpowiedzieć. 

Twoja rzeczywistość to nie jedyna rzeczywistość.. ŻYJ I DAJ ŻYĆ bo wystawiając innym ocenę, pokazujesz PALCEM NA SIEBIE!

Tak czy inaczej możemy być pewni, że również ta płyta okaże się hitem wśród fanek Chodakowskiej. 

Ostra Ewa Chodakowska nie przebiera w słowach odpowiadając fance. Co ją tak rozwścieczyło?

 

Ewa Chodakowska została aktorką? W październiku zobaczymy ją w kinach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.