Joanna Przetakiewicz pokazała, jak wyglądała w 2006 roku: "Coś poszło nie tak"

Joanna Przetakiewicz udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie oraz metamorfozy, którą przeszła na przestrzeni lat. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które zostało zrobione w 2006 roku. Nie da się ukryć, że projektantka wygląda na nim zupełnie inaczej.
Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz choć jest już po pięćdziesiątce, to może pochwalić się figurą niczym modelka. Projektantka jest dowodem na to, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na kondycję skóry,a także opóźnia procesy starzenia - gwiazda w ogóle nie wygląda na swój wiek. 

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje zdjęcie sprzed trzynastu lat 

Już od jakiegoś czasu, w internecie panuje moda na pokazywanie swoich zdjęć z przeszłości oraz metamorfozy, którą przeszło się na przestrzeni lat. Wiele gwiazd podłapało ten trend i chętnie pokazuje swój wygląd sprzed lat. Joanna Przetakiewicz również postanowiła podzielić się fotografią zrobioną kilkanaście lat temu, czym udowodniła, że ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. 

TAK, TO JA 2006 #staraera #cośposzłonietak #nieprzepraszam a tak się starałam - napisała Joanna Przetakiewicz pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy jednogłośnie twierdzą, że projektantka wygląda obecnie dużo korzystniej:

Teraz zdecydowanie lepiej Pani Joasiu
Pamiętam ten wieczór. Wyglądałaś obłędnie. Inne były czasy, inna moda
Ponoć kobieta jak wino
Wyglądasz teraz tak, że lepiej się już nie da
Wow, im Pani starsza tym młodsza, bardziej naturalna i ładniejsza - klasa!
 

Co jest sekretem szczupłej sylwetki Joanny Przetakiewicz?

Znakomity wygląd projektantki to nie tylko dobre geny, ale przede wszystkim jej ciężka praca. Na Instagramie Joanny Przetakiewicz można znaleźć sporo zdjęć oraz filmików z siłowni, na których widać, jak intensywnie trenuje gwiazda. Joasia ma na swoim koncie również program treningowy, który nagrała z Ewą Chodakowską. Oprócz treningów, projektantka zwraca uwagę na to, co ląduje na jej talerzu - ale od czasu do czasu pozwala sobie na mały cheat meal. 

Często pytacie mnie, jaką stosuję dietę...Muszę Was rozczarować. Moja dietą jest brak diety. Z jednym wyjątkiem. Jem tylko to, co mnie uszczęśliwia :) Staram się odżywiać zdrowo, ale kiedy nadchodzi taki dzień, w którym kuszą mnie soczystymi burgerami,  nie mogę się oprzeć -napisała kiedyś na swoim Instagramie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.