oliwa

Więcej o:

oliwa

• NHL: Oliwa znowu wygrywa

Depuis strzelił gola już w drugiej minucie spotkania. Wyrównał w 42. min Shean Donovan. Hokeiści Wild przegrali po raz pierwszy od 47 spotkań, gdy po dwóch tercjach prowadzili. Oliwa grał 3.23 min. Na ławce kar przesiedział 9 minut - po bójce z Mattem Johnsonem w drugiej minucie został ukarany pięcioma

• Oliwa z oliwek kalorie - ile kcal ma oliwa z oliwek?

Jednym z cennych, śródziemnomorskich skarbów jest oliwa z oliwek. Kalorie przypadające na 100 g produktu wynoszą wartość 822. Jednak zazwyczaj do przygotowywania potraw używa się ilości ok. jednej łyżki, czyli 10 g, a w takiej porcji znajdują

• NHL. Wygrana zespołu Oliwy

NHL. Wygrana zespołu Oliwy Zespół Krzysztofa Oliwy Pittsburgh Penguins wygrał na wyjeździe z Washington Capitals 2:1 i w rywalizacji między tymi zespołami jest remis 1:1. Gra się do czterech zwycięstw Zawodnicy z Pittsburgha

• Ousmane Dembele przerywa milczenie. I uderza w Barcelonę. "Koniec"

wyjścia" - powiedział szkoleniowiec. Słowa Mateu Alemany'ego dolały tylko oliwy do ognia . Dembele postanowił zareagować na Instagramie. "Od czterech lat pojawiają się plotki na mój temat. Od tego czasu ludzie haniebnie kłamią po to, żeby mnie skrzywdzić" - rozpoczął. Więcej treści

• Hokej. Krzysztof Oliwa oskarża NHL

"Pan Oliwa uważa, że podczas gry w NHL doznał co najmniej kilkunastu wstrząśnień mózgu, wielu lekkich wstrząśnień oraz innych urazów głowy. Pomoc, jaką okazano panu Oliwie po otrzymaniu uderzeń była co najwyżej minimalna, pan Oliwa wielokrotnie był wysyłany z powrotem na

• Ronaldo dolał oliwy do ognia ws. Złotej Piłki. Wystarczyło jedno słowo

Nie milkną echa gali wręczenia Złotej Piłki . Najwięcej kontrowersji wzbudziło oczywiście zwycięstwo Leo Messiego, który wyprzedził Roberta Lewandowskiego . Zewsząd płyną głosy wsparcia dla polskiego napastnika, a wielu ekspertów czy byłych piłkarzy w mocnych słowach krytykuje taką decyzję jury