"Tiffany boczki" - tego szukacie w internecie! Jaki trening kryje się pod tą nazwą?

Boczki - temat spędzający sen z powiek niejednej osobie. Każdy wie, o którą część ciała chodzi i każdy chce jej się pozbyć raz na zawsze. Szukamy ćwiczeń na boczki i testujemy raz po raz kolejne treningi. Hitem ostatnich miesięcy okazały się ćwiczenia na boczki Tiffany. Jakich efektów możemy spodziewać się po 2 tygodniach ćwiczeń z Tiffany? I kim w zasadzie jest Tiffany?

Boczki Tiffany – efekty po 2 tygodniach

"Boczki Tiffany – efekty po 2 tygodniach!” – grzmią tytuły artykułów w mediach społecznościowych. Zanim pochylimy się nad efektami ćwiczeń Tiffany, warto dowiedzieć się, kim jest pomysłodawczyni tego treningu.

Tiffany Roeth, bo o niej mowa, to instruktorka i ekspertka fitnessu. Od wielu lat pracuje w branży fitness i pomaga kobietom uporać się ze zbędnymi kilogramami. Jest popularna nie tylko w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi, lecz na całym świecie. Zasłynęła niesamowicie krótkim treningiem na boczki, który daje efekty już po 2 tygodniach ćwiczeń. Tiffany przekonuje: „Wystarczy ćwiczyć tylko 10 minut dziennie!”.

Jesteśmy zabiegani, mamy dużo obowiązków i nie chce nam się ćwiczyć. Wolimy leżeć na kanapie i oglądać ulubiony serial. 10-minutowy trening na boczki Tiffany, który daje efekty już po 2 tygodniach przekuje więc wiele osób. Ale Tiffany specjalizuje się nie tylko w ćwiczeniach na boczki. Programy treningowe od instruktorki znane są z tego, że mogą być powtarzane w dowolnych kombinacjach. A to przekonuje wielu. Nie grozi nam rutyna!

Trenerka wielokrotnie została nagrodzona przez zagraniczne magazyny za swoją wyjątkową działalność i opracowane przez siebie ćwiczenia na boczki. Tiffany została wyróżniona między innymi przez takie tytułu jak "Marie Claire", "Harper's Bazaar", "InStyle" czy "Fitness Magazine".

Boczki Tiffany – skąd ta popularność?

Tiffany proponuje wiele różnych ćwiczeń na boczki. Skupia się przede wszystkim na treningu cardio i ABS. Tak intesywny trening sprawia, że talia smukleje, mięśnie brzucha zostają solidnie wzmocnione, a na dodatek pupa zyskuje jędrność i podnosi się do góry. Tiffany przygotowała także ćwiczenia na boczki, które opierają się na ruchach bioder, nieco przypominają taneczne ruchy. Ćwiczenie typu "shake", czyli balansowanie i bujanie biodrami na boki, znają chyba wszyscy.
Tiffany i jej metoda na boczki sprawdza się zarówno dla osób, które z fitnessem mają wiele do czynienia, jak i dla tych, którzy dotychczas raczej woleli leniuchować przed telewizorem. To przyjemne i proste ćwiczenia. Podczas gdy większość innych programów ćwiczeń w jakiś sposób powtarza jeden schemat i ćwiczenia, to ćwiczenia na boczki Tiffany choć wolne i łatwe do opanowania, nas nie nudzą. Może dlatego, że powtórzenia ćwiczeń na boczki Tiffany są wykonywane w różnym tempie?
To, że nie jesteśmy znudzeni podczas treningu na boczki Tiffany, to zasługa także samej instruktorki. Dziewczyna cały czas zachęca do walki z boczkami i po prostu zaraża optymizmem. Podczas ćwiczeń na boczki Tiffany daje bardzo konkretne, jasne instrukcje, pilnuje tempa i skutecznie motywuje do działania.

Tiffany boczki – efekty

Efekty ćwiczeń na boczki Tiffany można zauważyć nawet już po dwóch tygodniach. Tiffany zastrzega jednak, że trzeba sumiennie ćwiczyć codziennie, chociaż 10 minut. Jakich efektów możemy się spodziewać ćwicząc boczki z Tiffany? Na początku na pewno… zakwasów. Zauważymy, że posiadamy mięśnie, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia!
Efektem ćwiczeń na boczki Tiffany, o którym rzadko się mówi, jest też poprawa wyglądu całej naszej sylwetki. Prostujemy się, stajemy się smuklejsi. A co za tym idzie, poprawia się także nasze samopoczucie.

Ćwiczenia na boczki Tiffany

Najczęściej polecane ćwiczenia na boczki Tiffany noszą nazwę "10 minutes Booty Shaking Waist Workout". Internautki polecają także "10 minutes Booty Shaking Towel Workout”. Zanim przystąpimy do ćwiczeń, oczywiście musimy pamiętać o rozgrzewce. Dzięki temu nie grozi nam kontuzja, a całe ciało będzie należycie rozgrzane. Rozgrzewka Tiffany nazywa się "Hot Body Warm Up", naprawdę warto jej spróbować!
Ćwiczenia na boczki Tiffany są dość łatwe i opierają się na tanecznych ruchach. Przykładowo poruszamy biodrami w lewo i w prawo z uniesionymi rękami. Potem poruszamy biodrami w serii: dwa razy w lewo, dwa razy w prawo. Robimy też skłony, wymachy biodrami w przód i w tył, ruchy okrężne bioder.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.